Sunteți în categoria Arrays
Afișează 1 - 50 din 206 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 92,12 €
Preţ cu TVA 517.89 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 375.01 RON
Preţ cu TVA 446.27 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 342.61 RON
Preţ cu TVA 407.70 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,083.46 RON
Preţ cu TVA 3,669.31 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 384.27 RON
Preţ cu TVA 457.29 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 342.61 RON
Preţ cu TVA 407.70 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 504.65 RON
Preţ cu TVA 600.53 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 513.91 RON
Preţ cu TVA 611.55 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,365.91 RON
Preţ cu TVA 5,195.44 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 439.83 RON
Preţ cu TVA 523.40 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 648.17 RON
Preţ cu TVA 771.33 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 532.43 RON
Preţ cu TVA 633.59 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 430.57 RON
Preţ cu TVA 512.38 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 740.77 RON
Preţ cu TVA 881.52 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,713.07 RON
Preţ cu TVA 3,228.55 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,802.04 RON
Preţ cu TVA 2,144.42 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 282.80 RON
Preţ cu TVA 336.53 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,366.03 RON
Preţ cu TVA 8,765.58 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 546.32 RON
Preţ cu TVA 650.12 RON
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 637.31 RON
Preţ cu TVA 758.40 RON
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,884.37 RON
Preţ cu TVA 3,432.40 RON
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,895.77 RON
Preţ cu TVA 2,255.96 RON
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 222.23 RON
Preţ cu TVA 264.45 RON
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 704.63 RON
Preţ cu TVA 838.51 RON
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 178.06 RON
Preţ cu TVA 211.89 RON
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 560.21 RON
Preţ cu TVA 666.65 RON
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,004.71 RON
Preţ cu TVA 2,385.60 RON
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,440.67 RON
Preţ cu TVA 1,714.40 RON
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 226.86 RON
Preţ cu TVA 269.96 RON
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,981.60 RON
Preţ cu TVA 3,548.10 RON
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,028.80 RON
Preţ cu TVA 2,414.28 RON
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 879.66 RON
Preţ cu TVA 1,046.80 RON
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 807.86 RON
Preţ cu TVA 961.35 RON
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 1,870.44 RON
Preţ cu TVA 2,225.83 RON
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 361.13 RON
Preţ cu TVA 429.74 RON
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 685.21 RON
Preţ cu TVA 815.40 RON
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 449.09 RON
Preţ cu TVA 534.42 RON
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,421.43 RON
Preţ cu TVA 4,071.50 RON
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,252.55 RON
Preţ cu TVA 2,680.53 RON
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 5,898.38 RON
Preţ cu TVA 7,019.07 RON
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 758.49 RON
Preţ cu TVA 902.60 RON
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 555.58 RON
Preţ cu TVA 661.14 RON
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 212.07 RON
Preţ cu TVA 252.37 RON
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,365.83 RON
Preţ cu TVA 2,815.34 RON
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,799.72 RON
Preţ cu TVA 2,141.67 RON
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,444.54 RON
Preţ cu TVA 2,909.00 RON
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,644.81 RON
Preţ cu TVA 1,957.33 RON
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Preţ fara TVA 722.25 RON
Preţ cu TVA 859.48 RON
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 689.84 RON
Preţ cu TVA 820.91 RON
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 291.68 RON
Preţ cu TVA 347.10 RON

Pagini