Sunteți în categoria Arrays
Afișează 1 - 50 din 206 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 92,12 €
Preţ cu TVA 521.60 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 377.70 RON
Preţ cu TVA 449.46 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 345.06 RON
Preţ cu TVA 410.62 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,105.54 RON
Preţ cu TVA 3,695.59 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 387.03 RON
Preţ cu TVA 460.56 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 345.06 RON
Preţ cu TVA 410.62 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 508.26 RON
Preţ cu TVA 604.83 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 517.59 RON
Preţ cu TVA 615.93 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,397.18 RON
Preţ cu TVA 5,232.65 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 442.98 RON
Preţ cu TVA 527.15 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 652.82 RON
Preţ cu TVA 776.85 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 536.24 RON
Preţ cu TVA 638.13 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 433.66 RON
Preţ cu TVA 516.05 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 746.08 RON
Preţ cu TVA 887.83 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,732.50 RON
Preţ cu TVA 3,251.68 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,814.94 RON
Preţ cu TVA 2,159.78 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 284.82 RON
Preţ cu TVA 338.94 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,418.79 RON
Preţ cu TVA 8,828.36 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 550.23 RON
Preţ cu TVA 654.77 RON
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 641.87 RON
Preţ cu TVA 763.83 RON
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,905.03 RON
Preţ cu TVA 3,456.99 RON
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,909.34 RON
Preţ cu TVA 2,272.12 RON
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 223.82 RON
Preţ cu TVA 266.35 RON
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 709.68 RON
Preţ cu TVA 844.51 RON
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 179.33 RON
Preţ cu TVA 213.41 RON
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 564.22 RON
Preţ cu TVA 671.42 RON
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,019.07 RON
Preţ cu TVA 2,402.69 RON
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,450.99 RON
Preţ cu TVA 1,726.68 RON
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 228.49 RON
Preţ cu TVA 271.90 RON
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,002.95 RON
Preţ cu TVA 3,573.51 RON
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,043.33 RON
Preţ cu TVA 2,431.57 RON
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 885.96 RON
Preţ cu TVA 1,054.30 RON
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 813.64 RON
Preţ cu TVA 968.23 RON
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 1,883.84 RON
Preţ cu TVA 2,241.77 RON
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 363.71 RON
Preţ cu TVA 432.82 RON
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 690.12 RON
Preţ cu TVA 821.24 RON
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 452.31 RON
Preţ cu TVA 538.25 RON
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,445.94 RON
Preţ cu TVA 4,100.66 RON
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,268.68 RON
Preţ cu TVA 2,699.73 RON
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 5,940.63 RON
Preţ cu TVA 7,069.34 RON
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 763.92 RON
Preţ cu TVA 909.06 RON
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 559.56 RON
Preţ cu TVA 665.87 RON
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 213.59 RON
Preţ cu TVA 254.18 RON
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,382.78 RON
Preţ cu TVA 2,835.51 RON
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,812.61 RON
Preţ cu TVA 2,157.01 RON
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,462.05 RON
Preţ cu TVA 2,929.84 RON
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,656.59 RON
Preţ cu TVA 1,971.34 RON
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Preţ fara TVA 727.42 RON
Preţ cu TVA 865.63 RON
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 694.78 RON
Preţ cu TVA 826.79 RON
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 293.77 RON
Preţ cu TVA 349.58 RON

Pagini