Sunteți în categoria Arrays
Afișează 1 - 50 din 206 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 92,12 €
Preţ cu TVA 518.61 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 375.54 RON
Preţ cu TVA 446.89 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 343.08 RON
Preţ cu TVA 408.27 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,087.74 RON
Preţ cu TVA 3,674.41 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 384.81 RON
Preţ cu TVA 457.92 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 343.08 RON
Preţ cu TVA 408.27 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 505.35 RON
Preţ cu TVA 601.37 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 514.62 RON
Preţ cu TVA 612.40 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,371.98 RON
Preţ cu TVA 5,202.66 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 440.44 RON
Preţ cu TVA 524.13 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 649.08 RON
Preţ cu TVA 772.40 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 533.17 RON
Preţ cu TVA 634.47 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 431.17 RON
Preţ cu TVA 513.09 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 741.80 RON
Preţ cu TVA 882.74 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,716.84 RON
Preţ cu TVA 3,233.04 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,804.54 RON
Preţ cu TVA 2,147.41 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 283.19 RON
Preţ cu TVA 337.00 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,376.27 RON
Preţ cu TVA 8,777.77 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 547.08 RON
Preţ cu TVA 651.02 RON
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 638.19 RON
Preţ cu TVA 759.45 RON
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,888.38 RON
Preţ cu TVA 3,437.18 RON
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,898.40 RON
Preţ cu TVA 2,259.10 RON
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 222.54 RON
Preţ cu TVA 264.82 RON
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 705.61 RON
Preţ cu TVA 839.67 RON
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 178.31 RON
Preţ cu TVA 212.18 RON
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 560.99 RON
Preţ cu TVA 667.57 RON
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,007.50 RON
Preţ cu TVA 2,388.92 RON
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,442.68 RON
Preţ cu TVA 1,716.79 RON
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 227.18 RON
Preţ cu TVA 270.34 RON
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,985.75 RON
Preţ cu TVA 3,553.04 RON
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,031.62 RON
Preţ cu TVA 2,417.63 RON
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 880.89 RON
Preţ cu TVA 1,048.26 RON
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 808.98 RON
Preţ cu TVA 962.68 RON
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 1,873.05 RON
Preţ cu TVA 2,228.92 RON
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 361.63 RON
Preţ cu TVA 430.34 RON
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 686.17 RON
Preţ cu TVA 816.54 RON
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 449.72 RON
Preţ cu TVA 535.16 RON
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,426.19 RON
Preţ cu TVA 4,077.16 RON
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,255.68 RON
Preţ cu TVA 2,684.26 RON
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 5,906.58 RON
Preţ cu TVA 7,028.83 RON
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 759.54 RON
Preţ cu TVA 903.85 RON
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 556.35 RON
Preţ cu TVA 662.06 RON
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 212.37 RON
Preţ cu TVA 252.72 RON
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,369.12 RON
Preţ cu TVA 2,819.26 RON
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,802.22 RON
Preţ cu TVA 2,144.65 RON
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,447.94 RON
Preţ cu TVA 2,913.05 RON
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,647.10 RON
Preţ cu TVA 1,960.05 RON
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Preţ fara TVA 723.26 RON
Preţ cu TVA 860.67 RON
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 690.80 RON
Preţ cu TVA 822.05 RON
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 292.08 RON
Preţ cu TVA 347.58 RON

Pagini