Sunteți în categoria Arrays
Afișează 1 - 50 din 206 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 92,12 €
Preţ cu TVA 510.48 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 369.65 RON
Preţ cu TVA 439.88 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 337.70 RON
Preţ cu TVA 401.86 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,039.31 RON
Preţ cu TVA 3,616.78 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 378.77 RON
Preţ cu TVA 450.74 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 337.70 RON
Preţ cu TVA 401.86 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 497.43 RON
Preţ cu TVA 591.94 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 506.55 RON
Preţ cu TVA 602.80 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,303.41 RON
Preţ cu TVA 5,121.06 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 433.54 RON
Preţ cu TVA 515.91 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 638.89 RON
Preţ cu TVA 760.28 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 524.81 RON
Preţ cu TVA 624.52 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 424.41 RON
Preţ cu TVA 505.05 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 730.17 RON
Preţ cu TVA 868.90 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,674.23 RON
Preţ cu TVA 3,182.34 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,776.24 RON
Preţ cu TVA 2,113.72 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 278.75 RON
Preţ cu TVA 331.71 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,260.58 RON
Preţ cu TVA 8,640.09 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 538.50 RON
Preţ cu TVA 640.81 RON
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 628.18 RON
Preţ cu TVA 747.54 RON
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,843.08 RON
Preţ cu TVA 3,383.27 RON
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,868.63 RON
Preţ cu TVA 2,223.67 RON
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 219.05 RON
Preţ cu TVA 260.67 RON
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 694.54 RON
Preţ cu TVA 826.50 RON
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 175.51 RON
Preţ cu TVA 208.86 RON
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 552.19 RON
Preţ cu TVA 657.10 RON
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 1,976.01 RON
Preţ cu TVA 2,351.45 RON
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,420.05 RON
Preţ cu TVA 1,689.86 RON
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 223.61 RON
Preţ cu TVA 266.10 RON
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,938.92 RON
Preţ cu TVA 3,497.31 RON
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,999.76 RON
Preţ cu TVA 2,379.71 RON
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 867.07 RON
Preţ cu TVA 1,031.82 RON
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 796.29 RON
Preţ cu TVA 947.59 RON
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 1,843.67 RON
Preţ cu TVA 2,193.96 RON
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 355.96 RON
Preţ cu TVA 423.59 RON
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 675.40 RON
Preţ cu TVA 803.73 RON
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 442.66 RON
Preţ cu TVA 526.77 RON
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,372.45 RON
Preţ cu TVA 4,013.22 RON
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,220.30 RON
Preţ cu TVA 2,642.16 RON
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 5,813.94 RON
Preţ cu TVA 6,918.59 RON
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 747.63 RON
Preţ cu TVA 889.68 RON
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 547.62 RON
Preţ cu TVA 651.67 RON
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 209.04 RON
Preţ cu TVA 248.76 RON
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,331.97 RON
Preţ cu TVA 2,775.04 RON
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,773.96 RON
Preţ cu TVA 2,111.01 RON
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,409.55 RON
Preţ cu TVA 2,867.36 RON
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,621.27 RON
Preţ cu TVA 1,929.31 RON
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Preţ fara TVA 711.91 RON
Preţ cu TVA 847.17 RON
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 679.97 RON
Preţ cu TVA 809.16 RON
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 287.50 RON
Preţ cu TVA 342.13 RON

Pagini