Sunteți în categoria Arrays
Afișează 1 - 50 din 206 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 92,12 €
Preţ cu TVA 520.52 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 376.92 RON
Preţ cu TVA 448.53 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 344.34 RON
Preţ cu TVA 409.77 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,099.08 RON
Preţ cu TVA 3,687.91 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 386.22 RON
Preţ cu TVA 459.60 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 344.34 RON
Preţ cu TVA 409.77 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 507.21 RON
Preţ cu TVA 603.58 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 516.51 RON
Preţ cu TVA 614.65 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,388.04 RON
Preţ cu TVA 5,221.77 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 442.06 RON
Preţ cu TVA 526.05 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 651.46 RON
Preţ cu TVA 775.24 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 535.13 RON
Preţ cu TVA 636.80 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 432.76 RON
Preţ cu TVA 514.98 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 744.52 RON
Preţ cu TVA 885.98 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,726.82 RON
Preţ cu TVA 3,244.92 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,811.17 RON
Preţ cu TVA 2,155.29 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 284.23 RON
Preţ cu TVA 338.23 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,403.37 RON
Preţ cu TVA 8,810.01 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 549.09 RON
Preţ cu TVA 653.41 RON
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 640.54 RON
Preţ cu TVA 762.24 RON
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,898.99 RON
Preţ cu TVA 3,449.80 RON
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,905.38 RON
Preţ cu TVA 2,267.40 RON
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 223.36 RON
Preţ cu TVA 265.80 RON
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 708.20 RON
Preţ cu TVA 842.76 RON
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 178.96 RON
Preţ cu TVA 212.96 RON
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 563.05 RON
Preţ cu TVA 670.03 RON
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,014.87 RON
Preţ cu TVA 2,397.70 RON
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,447.98 RON
Preţ cu TVA 1,723.09 RON
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 228.01 RON
Preţ cu TVA 271.33 RON
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,996.71 RON
Preţ cu TVA 3,566.09 RON
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,039.09 RON
Preţ cu TVA 2,426.51 RON
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 884.12 RON
Preţ cu TVA 1,052.11 RON
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 811.95 RON
Preţ cu TVA 966.22 RON
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 1,879.93 RON
Preţ cu TVA 2,237.11 RON
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 362.96 RON
Preţ cu TVA 431.92 RON
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 688.69 RON
Preţ cu TVA 819.54 RON
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 451.37 RON
Preţ cu TVA 537.13 RON
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,438.77 RON
Preţ cu TVA 4,092.14 RON
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,263.96 RON
Preţ cu TVA 2,694.12 RON
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 5,928.28 RON
Preţ cu TVA 7,054.65 RON
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 762.33 RON
Preţ cu TVA 907.17 RON
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 558.39 RON
Preţ cu TVA 664.49 RON
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 213.15 RON
Preţ cu TVA 253.65 RON
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,377.83 RON
Preţ cu TVA 2,829.61 RON
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,808.84 RON
Preţ cu TVA 2,152.52 RON
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,456.93 RON
Preţ cu TVA 2,923.75 RON
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,653.15 RON
Preţ cu TVA 1,967.25 RON
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Preţ fara TVA 725.91 RON
Preţ cu TVA 863.84 RON
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 693.34 RON
Preţ cu TVA 825.07 RON
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 293.16 RON
Preţ cu TVA 348.86 RON

Pagini