Sunteți în categoria Arrays
Afișează 1 - 50 din 206 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 92,12 €
Preţ cu TVA 519.86 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 376.44 RON
Preţ cu TVA 447.96 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 343.91 RON
Preţ cu TVA 409.25 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,095.15 RON
Preţ cu TVA 3,683.23 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 385.73 RON
Preţ cu TVA 459.02 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 343.91 RON
Preţ cu TVA 409.25 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 506.56 RON
Preţ cu TVA 602.81 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 515.86 RON
Preţ cu TVA 613.87 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,382.47 RON
Preţ cu TVA 5,215.14 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 441.50 RON
Preţ cu TVA 525.39 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 650.63 RON
Preţ cu TVA 774.25 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 534.45 RON
Preţ cu TVA 635.99 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 432.21 RON
Preţ cu TVA 514.32 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 743.58 RON
Preţ cu TVA 884.86 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,723.36 RON
Preţ cu TVA 3,240.80 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,808.87 RON
Preţ cu TVA 2,152.56 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 283.87 RON
Preţ cu TVA 337.80 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,393.97 RON
Preţ cu TVA 8,798.83 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 548.39 RON
Preţ cu TVA 652.58 RON
23R7137
13.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 639.73 RON
Preţ cu TVA 761.27 RON
00KF010
15m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,895.31 RON
Preţ cu TVA 3,445.42 RON
15m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,902.96 RON
Preţ cu TVA 2,264.52 RON
00YE313
1m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 223.07 RON
Preţ cu TVA 265.46 RON
81Y8295
1m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 707.30 RON
Preţ cu TVA 841.69 RON
00MJ168
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 178.73 RON
Preţ cu TVA 212.69 RON
90Y9427
1m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 562.33 RON
Preţ cu TVA 669.18 RON
1m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,012.31 RON
Preţ cu TVA 2,394.65 RON
49Y7890
1m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,446.14 RON
Preţ cu TVA 1,720.91 RON
00D5230
1m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 227.72 RON
Preţ cu TVA 270.99 RON
20m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,992.91 RON
Preţ cu TVA 3,561.56 RON
20m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,036.50 RON
Preţ cu TVA 2,423.43 RON
00NA087
25 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 883.00 RON
Preţ cu TVA 1,050.77 RON
23R7138
25.0 m LC/LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 810.92 RON
Preţ cu TVA 964.99 RON
00MJ172
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 1,877.54 RON
Preţ cu TVA 2,234.27 RON
00YE314
2m (SFF-8644 to SFF-8088) 6Gbps External mini-SAS cable
Preţ fara TVA 362.50 RON
Preţ cu TVA 431.37 RON
00AY765
2m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 687.81 RON
Preţ cu TVA 818.50 RON
2m Mellanox QSFP Passive Copper FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 450.80 RON
Preţ cu TVA 536.45 RON
00KF012
30m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 3,434.41 RON
Preţ cu TVA 4,086.95 RON
30m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 2,261.09 RON
Preţ cu TVA 2,690.70 RON
00NC543
3m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 5,920.75 RON
Preţ cu TVA 7,045.70 RON
81Y8296
3m 10GE Twinax Act Copper SFP+
Preţ fara TVA 761.36 RON
Preţ cu TVA 906.02 RON
00D5226
3m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 557.68 RON
Preţ cu TVA 663.65 RON
90Y9430
3m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 212.88 RON
Preţ cu TVA 253.33 RON
3m MTP-4xLC OM3 MMF Breakout Cable
Preţ fara TVA 2,374.81 RON
Preţ cu TVA 2,826.02 RON
49Y7891
3m QSFP+-to-QSFP+ cable
Preţ fara TVA 1,806.55 RON
Preţ cu TVA 2,149.79 RON
00KF007
3m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,453.81 RON
Preţ cu TVA 2,920.04 RON
3m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,651.05 RON
Preţ cu TVA 1,964.75 RON
00KF013
3m Mellanox QSFP Passive DAC Hybrid Cable
Preţ fara TVA 724.99 RON
Preţ cu TVA 862.74 RON
00KF006
3m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 692.46 RON
Preţ cu TVA 824.03 RON
3m miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 292.78 RON
Preţ cu TVA 348.41 RON

Pagini