Sunteți în categoria Lenovo
Afișează 1 - 50 din 1379 produse
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 89,30 €
Preţ cu TVA 494.52 RON
00D6288
0.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 358.09 RON
Preţ cu TVA 426.13 RON
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 337.48 RON
Preţ cu TVA 401.60 RON
00NC539
0.6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 3,037.28 RON
Preţ cu TVA 3,614.36 RON
0.6m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 366.93 RON
Preţ cu TVA 436.65 RON
00MJ162
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 337.48 RON
Preţ cu TVA 401.60 RON
00MJ176
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 497.09 RON
Preţ cu TVA 591.54 RON
00MJ151
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 1,684.03 RON
Preţ cu TVA 2,003.99 RON
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 6,029.28 RON
Preţ cu TVA 7,174.84 RON
1 TB 7,200 rpm 6 Gb SAS NL 2.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 5,905.68 RON
Preţ cu TVA 7,027.76 RON
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 506.21 RON
Preţ cu TVA 602.39 RON
00NC653
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 13,809.13 RON
Preţ cu TVA 16,432.87 RON
00NC527
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 13,386.40 RON
Preţ cu TVA 15,929.82 RON
00MJ149
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 2.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 3,041.56 RON
Preţ cu TVA 3,619.46 RON
00MJ133
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 2,914.15 RON
Preţ cu TVA 3,467.83 RON
00NC635
1.2 TB 10,000 rpm 6 Gb SAS 3.5 Inch HDD
Preţ fara TVA 15,847.66 RON
Preţ cu TVA 18,858.72 RON
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Preţ fara TVA 172.41 RON
Preţ cu TVA 205.17 RON
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Preţ fara TVA 194.52 RON
Preţ cu TVA 231.48 RON
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS SED
Preţ fara TVA 4,223.00 RON
Preţ cu TVA 5,025.37 RON
00WG740
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in HDD for NeXtScale System
Preţ fara TVA 3,134.40 RON
Preţ cu TVA 3,729.93 RON
00WG700
1.2TB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Preţ fara TVA 3,505.75 RON
Preţ cu TVA 4,171.84 RON
00NC541
1.5m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 4,300.53 RON
Preţ cu TVA 5,117.63 RON
1.5m HD-miniSAS to miniSAS SAS Cable
Preţ fara TVA 419.98 RON
Preţ cu TVA 499.78 RON
1.5m Passive DAC SFP+ Cable
Preţ fara TVA 618.92 RON
Preţ cu TVA 736.52 RON
00KF005
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable
Preţ fara TVA 524.46 RON
Preţ cu TVA 624.10 RON
00MJ163
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 424.12 RON
Preţ cu TVA 504.71 RON
00MJ178
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 725.86 RON
Preţ cu TVA 863.77 RON
00YC470
1.6TB Enterprise Mainstream 12Gb SAS G3HS 2.5in SSD
Preţ fara TVA 23,103.48 RON
Preţ cu TVA 27,493.14 RON
00MN534
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Preţ fara TVA 18,678.19 RON
Preţ cu TVA 22,227.04 RON
00MN540
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Preţ fara TVA 18,678.19 RON
Preţ cu TVA 22,227.04 RON
00MN526
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 2.5-inch Hard Drive
Preţ fara TVA 5,663.14 RON
Preţ cu TVA 6,739.13 RON
00MN524
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Preţ fara TVA 4,583.28 RON
Preţ cu TVA 5,454.11 RON
1.8 TB 10,000 rpm 12 Gb SAS 3.5-Inch Hard Drive
Preţ fara TVA 19,268.02 RON
Preţ cu TVA 22,928.95 RON
10 Gb Ethernet 2 Port Adapter Cards (Pair)
Preţ fara TVA 29,086.74 RON
Preţ cu TVA 34,613.22 RON
10 Gb Ethernet 4 Port Adapter Cards (Pair)
Preţ fara TVA 40,884.23 RON
Preţ cu TVA 48,652.23 RON
10Gb Interposer Card for BladeCenter HS23
Preţ fara TVA 172.41 RON
Preţ cu TVA 205.17 RON
00MJ099
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Preţ fara TVA 5,103.18 RON
Preţ cu TVA 6,072.78 RON
00WG695
900GB 10K 12Gbps SAS 2.5in G3HS HDD
Preţ fara TVA 619.62 RON
Preţ cu TVA 737.35 RON
00KF009
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable
Preţ fara TVA 2,590.63 RON
Preţ cu TVA 3,082.85 RON
10m Mellanox QSFP Optical FDR14 InfiniBand Cable
Preţ fara TVA 1,775.05 RON
Preţ cu TVA 2,112.31 RON
00MJ174
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 278.56 RON
Preţ cu TVA 331.49 RON
00NC545
6m 12 Gb SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 7,255.72 RON
Preţ cu TVA 8,634.31 RON
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA Multi-Burner
Preţ fara TVA 596.82 RON
Preţ cu TVA 710.21 RON
12.7mm Ultra-Slim Enhanced SATA DVD-ROM
Preţ fara TVA 411.14 RON
Preţ cu TVA 489.26 RON
00YC385
120GB Enterprise Entry SATA G3HS 2.5in SSD
Preţ fara TVA 1,052.17 RON
Preţ cu TVA 1,252.08 RON
00FN409
1.6TB 12G SAS 2.5in MLC G3HS Enterprise SSD
Preţ fara TVA 56,945.26 RON
Preţ cu TVA 67,764.86 RON
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Preţ fara TVA 176,554.39 RON
Preţ cu TVA 210,099.72 RON
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Preţ fara TVA 176,554.39 RON
Preţ cu TVA 210,099.72 RON
00WC014
1.6TB 12Gbs SAS 2.5-Inch Flash Drive
Preţ fara TVA 40,282.71 RON
Preţ cu TVA 47,936.43 RON
00NA085
13 m LC-LC Fibre Cable
Preţ fara TVA 538.14 RON
Preţ cu TVA 640.38 RON

Pagini