Sunteți în categoria Routers
Afișează 1 - 50 din 975 produse
SFP+ 10GE LR BUNDLE (10PACK)
Preţ fara TVA 12 094,65 €
Preţ cu TVA 67,218.07 RON
SFP+, 10GE LR, DUAL RATE, MX
Preţ fara TVA 8,070.30 RON
Preţ cu TVA 9,603.65 RON
SFPP-10GE-LR
SFP+, 10GE LR, MX
Preţ fara TVA 8,070.30 RON
Preţ cu TVA 9,603.65 RON
SFP+, 10GE EXTENDED REACH, EXT TEMP, MX
Preţ fara TVA 20,173.64 RON
Preţ cu TVA 24,006.63 RON
SFPP-10GE-ER
SFP+, 10GE EXTENDED REACH, MX
Preţ fara TVA 20,173.64 RON
Preţ cu TVA 24,006.63 RON
SFP+ 10GE SR BUNDLE (8PACK)
Preţ fara TVA 16,945.52 RON
Preţ cu TVA 20,165.17 RON
SFPP-10GE-SR
SFP+, 10GE SR, MX
Preţ fara TVA 2,118.45 RON
Preţ cu TVA 2,520.96 RON
SFPP-10GE-ZR
SFP+, 10GE ZR, MX
Preţ fara TVA 28,243.94 RON
Preţ cu TVA 33,610.29 RON
10GE-SR SHORT REACH MM PLGBLE INTRFC
Preţ fara TVA 722.87 RON
Preţ cu TVA 860.22 RON
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Preţ fara TVA 5,043.94 RON
Preţ cu TVA 6,002.28 RON
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Preţ fara TVA 3,026.36 RON
Preţ cu TVA 3,601.37 RON
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Preţ fara TVA 5,043.94 RON
Preţ cu TVA 6,002.28 RON
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Preţ fara TVA 4,236.91 RON
Preţ cu TVA 5,041.92 RON
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Preţ fara TVA 5,245.69 RON
Preţ cu TVA 6,242.37 RON
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Preţ fara TVA 6,052.72 RON
Preţ cu TVA 7,202.74 RON
1.6T MODULAR, MX2000
Preţ fara TVA 2,380,487.46 RON
Preţ cu TVA 2,832,780.07 RON
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Preţ fara TVA 5,265,313.82 RON
Preţ cu TVA 6,265,723.45 RON
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Preţ fara TVA 3,268,125.53 RON
Preţ cu TVA 3,889,069.38 RON
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Preţ fara TVA 3,913,682.02 RON
Preţ cu TVA 4,657,281.60 RON
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Preţ fara TVA 3,147,083.69 RON
Preţ cu TVA 3,745,029.59 RON
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Preţ fara TVA 4,266,719.67 RON
Preţ cu TVA 5,077,396.41 RON
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Preţ fara TVA 0.00 RON
Preţ cu TVA 0.00 RON
SFP-1GE-FE-E-T
SFP, 10/100/1000 COPPER, MX
Preţ fara TVA 796.52 RON
Preţ cu TVA 947.86 RON
SFP-FE20KT15R13
SFP, 100BASE-BX FAST ETHERNET Transcivers, MX
Preţ fara TVA 1,109.67 RON
Preţ cu TVA 1,320.50 RON
SFP-FE20KT13R15
SFP, 100BASE-BX FAST ETHERNET Transcivers, MX
Preţ fara TVA 1,109.67 RON
Preţ cu TVA 1,320.50 RON
SFP-1FE-FX
SFP, 100BASE-FX, MX
Preţ fara TVA 1,008.79 RON
Preţ cu TVA 1,200.46 RON
CFP 100G LR4 GEN2 Transcivers
Preţ fara TVA 151,301.25 RON
Preţ cu TVA 180,048.49 RON
CFP-100GBASE-SR10
CFP 100G PLUG XCVR,150M WITH OM4 FIBER
Preţ fara TVA 35,303.35 RON
Preţ cu TVA 42,010.98 RON
CFP-100GBASE-ER4
CFP 100G PLUG XCVR,SMF,1550NM,40KM TRAN
Preţ fara TVA 504,341.01 RON
Preţ cu TVA 600,165.80 RON
100G-ER4 ETHERNET AND ONT CFP2 C-TEMP
Preţ fara TVA 302,604.60 RON
Preţ cu TVA 360,099.48 RON
100G-LR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Preţ fara TVA 80,694.56 RON
Preţ cu TVA 96,026.53 RON
100G-SR4 ETHERNET ONLY QSFP28 MODULE
Preţ fara TVA 13,112.13 RON
Preţ cu TVA 15,603.44 RON
100GBASE-ER4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGABL
Preţ fara TVA 302,604.60 RON
Preţ cu TVA 360,099.48 RON
100GBASE-LR4 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGABLE
Preţ fara TVA 121,041.84 RON
Preţ cu TVA 144,039.79 RON
100GBASE-LR4 CFP (2ND GEN) EXT CLK
Preţ fara TVA 151,301.25 RON
Preţ cu TVA 180,048.49 RON
100GBASE-SR10 ETHERNET ONLY CFP2 PLUGGAB
Preţ fara TVA 28,243.94 RON
Preţ cu TVA 33,610.29 RON
10G/40G/100G QSFP28
Preţ fara TVA 867,466.53 RON
Preţ cu TVA 1,032,285.18 RON
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN, HQOS
Preţ fara TVA 1,644,150.64 RON
Preţ cu TVA 1,956,539.26 RON
10G/40G/100G QSFP28, HQOS
Preţ fara TVA 1,129,721.76 RON
Preţ cu TVA 1,344,368.89 RON
10G/40G/100G QSFP28, FULL L3VPN
Preţ fara TVA 1,260,851.47 RON
Preţ cu TVA 1,500,413.25 RON
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN
Preţ fara TVA 1,049,027.20 RON
Preţ cu TVA 1,248,342.36 RON
10G/40G/100G QSFP28, LIMITED L3VPN, HQOS
Preţ fara TVA 1,361,719.67 RON
Preţ cu TVA 1,620,446.41 RON
10G CWDM XFP, 1471 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1491 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1511 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1531 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1551 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1571 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1591 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON
10G CWDM XFP, 1611 NM
Preţ fara TVA 34,294.56 RON
Preţ cu TVA 40,810.52 RON

Pagini