Sunteți în categoria Juniper
Afișează 1 - 50 din 1818 produse
QFX-SFP-DAC-3M
SFP+10 GE DAC (TWINAX COPPER CBL) 3M
Preţ fara TVA 84,96 €
Preţ cu TVA 472.18 RON
QFX-SFP-DAC-5M
SFP+10 GE DAC (TWINAX COPPER CBL) 5M
Preţ fara TVA 491.27 RON
Preţ cu TVA 584.61 RON
QFX-SFP-DAC-1M
SFP+10 GE DAC (TWINAX COPPER CBL) 1M
Preţ fara TVA 283.39 RON
Preţ cu TVA 337.24 RON
QFX-SFP-DAC-10MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,10M
Preţ fara TVA 661.32 RON
Preţ cu TVA 786.97 RON
QFX-SFP-DAC-1MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,1M
Preţ fara TVA 377.92 RON
Preţ cu TVA 449.73 RON
QFX-SFP-DAC-3MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,3M
Preţ fara TVA 491.27 RON
Preţ cu TVA 584.61 RON
QFX-SFP-DAC-5MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,5M
Preţ fara TVA 529.05 RON
Preţ cu TVA 629.57 RON
QFX-SFP-DAC-7MA
SFP+10 GE DAC,ACTIVE TWINAX CO CBL,7M
Preţ fara TVA 566.88 RON
Preţ cu TVA 674.59 RON
EX-SFP-10GE-ZR
SFP+ 10G-ZR 10 GE,1550NM,80KM TRAN,SMF
Preţ fara TVA 26,452.59 RON
Preţ cu TVA 31,478.59 RON
QFX-SFP-10GE-ER
SFP+ 10GBASE-ER
Preţ fara TVA 18,894.72 RON
Preţ cu TVA 22,484.72 RON
EX-SFP-10GE-ER
SFP+ 10GBASE-ER 10GE OPT MOD,1550NM,40KM
Preţ fara TVA 18,894.72 RON
Preţ cu TVA 22,484.72 RON
QFX-SFP-10GE-LR
SFP+ 10GBASE-LR
Preţ fara TVA 7,557.92 RON
Preţ cu TVA 8,993.92 RON
QFX-SFP-10GE-SR
SFP+ 10GBASE-SR
Preţ fara TVA 2,834.22 RON
Preţ cu TVA 3,372.73 RON
QFX-SFP-10GE-USR
SFP+ 10GBASE-USR
Preţ fara TVA 1,417.11 RON
Preţ cu TVA 1,686.36 RON
SFP+ 10GE LR BUNDLE (10PACK)
Preţ fara TVA 56,485.77 RON
Preţ cu TVA 67,218.07 RON
SFP+, 10GE LR, DUAL RATE, MX
Preţ fara TVA 8,070.30 RON
Preţ cu TVA 9,603.65 RON
SFPP-10GE-LR
SFP+, 10GE LR, MX
Preţ fara TVA 8,070.30 RON
Preţ cu TVA 9,603.65 RON
SFP+, 10GE EXTENDED REACH, EXT TEMP, MX
Preţ fara TVA 20,173.64 RON
Preţ cu TVA 24,006.63 RON
SFPP-10GE-ER
SFP+, 10GE EXTENDED REACH, MX
Preţ fara TVA 20,173.64 RON
Preţ cu TVA 24,006.63 RON
EX-SFP-10GE-USR
SFP+ 10GE,850NM,10M-OM1,20M-OM2,100M-OM3
Preţ fara TVA 1,417.11 RON
Preţ cu TVA 1,686.36 RON
SFP+ 10GE SR BUNDLE (8PACK)
Preţ fara TVA 16,945.52 RON
Preţ cu TVA 20,165.17 RON
SFPP-10GE-SR
SFP+, 10GE SR, MX
Preţ fara TVA 2,118.45 RON
Preţ cu TVA 2,520.96 RON
SFPP-10GE-ZR
SFP+, 10GE ZR, MX
Preţ fara TVA 28,243.94 RON
Preţ cu TVA 33,610.29 RON
10GE-SR SHORT REACH MM PLGBLE INTRFC
Preţ fara TVA 722.87 RON
Preţ cu TVA 860.22 RON
1 PORT SERIAL MPIM, ROHS COMPLIANT
Preţ fara TVA 755.80 RON
Preţ cu TVA 899.40 RON
1 PORT T1E1 MPIM, ROHS COMPLIANT
Preţ fara TVA 1,322.63 RON
Preţ cu TVA 1,573.93 RON
1 PORT VDSL2 MPIM, ROHS COMPLIANT
Preţ fara TVA 1,133.67 RON
Preţ cu TVA 1,349.07 RON
SFP-GE40KM
1-PORT GE SFP WITH 40KM REACH
Preţ fara TVA 5,043.94 RON
Preţ cu TVA 6,002.28 RON
SRX-MP-1SFP-GE
1-PORT 1GE SFP MPIM
Preţ fara TVA 1,889.47 RON
Preţ cu TVA 2,248.47 RON
SFP-GE10KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT13R15 W DDM
Preţ fara TVA 3,026.36 RON
Preţ cu TVA 3,601.37 RON
SFP-GE10KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Preţ fara TVA 5,043.94 RON
Preţ cu TVA 6,002.28 RON
SFP-GE10KT14R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 10KT15R13 W DDM
Preţ fara TVA 4,236.91 RON
Preţ cu TVA 5,041.92 RON
SFP-GE40KT13R15
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT13R15 W DDM
Preţ fara TVA 5,245.69 RON
Preţ cu TVA 6,242.37 RON
SFP-GE40KT15R13
1-PORT BI-DIRECT GE SFP 40KT15R13 W DDM
Preţ fara TVA 6,052.72 RON
Preţ cu TVA 7,202.74 RON
SRX-GP-1DS3-E3
1-PORT CL CH DS3/E3 GPIM,SRX BR SVC PROD
Preţ fara TVA 16,060.50 RON
Preţ cu TVA 19,111.99 RON
1.6T MODULAR, MX2000
Preţ fara TVA 2,380,487.46 RON
Preţ cu TVA 2,832,780.07 RON
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN, HQOS
Preţ fara TVA 5,265,313.82 RON
Preţ cu TVA 6,265,723.45 RON
1.6T MODULAR, MX2000, HQOS
Preţ fara TVA 3,268,125.53 RON
Preţ cu TVA 3,889,069.38 RON
1.6T MODULAR, MX2000, FULL L3VPN
Preţ fara TVA 3,913,682.02 RON
Preţ cu TVA 4,657,281.60 RON
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN
Preţ fara TVA 3,147,083.69 RON
Preţ cu TVA 3,745,029.59 RON
1.6T MODULAR, MX2000, LIMITED L3VPN,HQOS
Preţ fara TVA 4,266,719.67 RON
Preţ cu TVA 5,077,396.41 RON
10 SLOT MX2000 CHASSIS, BASE BUNDLE
Preţ fara TVA 0.00 RON
Preţ cu TVA 0.00 RON
SFP-1GE-FE-E-T
SFP, 10/100/1000 COPPER, MX
Preţ fara TVA 796.52 RON
Preţ cu TVA 947.86 RON
EX-SFP-1FE-LH
SFP 100-LH FE,1550NM,80 KM TRAN ON SMF
Preţ fara TVA 2,834.22 RON
Preţ cu TVA 3,372.73 RON
EX-SFP-FE20KT13R15
SFP 100-BX FE,TX1310NM/RX1550NM,20KM
Preţ fara TVA 961.71 RON
Preţ cu TVA 1,144.44 RON
EX-SFP-FE20KT15R13
SFP 100-BX FE,TX1550NM/RX1310NM,20KM
Preţ fara TVA 961.71 RON
Preţ cu TVA 1,144.44 RON
EX-SFP-1FE-LX
SFP 100-LX,LC,1310NM,10KMR,SNGL MODE FBR
Preţ fara TVA 1,322.63 RON
Preţ cu TVA 1,573.93 RON
EX-SFP-GE10KT13R14
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1490NM,10KM
Preţ fara TVA 3,147.42 RON
Preţ cu TVA 3,745.42 RON
EX-SFP-GE10KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,10KM
Preţ fara TVA 2,622.85 RON
Preţ cu TVA 3,121.19 RON
EX-SFP-GE40KT13R15
SFP 1000-BX GE,TX1310NM/RX1550NM,40KM
Preţ fara TVA 4,546.27 RON
Preţ cu TVA 5,410.06 RON

Pagini