Sunteți în categoria Fibre Channel / SAN
Afișează 1 - 50 din 88 produse
SFP+ Transceiver 10Gbps SR 8-Pack
Preţ fara TVA 4 416,67 €
Preţ cu TVA 24,864.67 RON
98Y2178
SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW
Preţ fara TVA 4,573.19 RON
Preţ cu TVA 5,442.09 RON
98Y2179
SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 36,467.09 RON
Preţ cu TVA 43,395.83 RON
98Y2176
SFP+ Transceiver 16 Gbps SW
Preţ fara TVA 839.73 RON
Preţ cu TVA 999.28 RON
98Y2177
SFP+ Transceiver 16 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 6,702.08 RON
Preţ cu TVA 7,975.47 RON
98Y2182
SFP+ Transceiver 8 Gbps SW
Preţ fara TVA 169.51 RON
Preţ cu TVA 201.71 RON
98Y2183
SFP+ Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 1,573.01 RON
Preţ cu TVA 1,871.89 RON
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Preţ fara TVA 2,834.59 RON
Preţ cu TVA 3,373.17 RON
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Preţ fara TVA 469.16 RON
Preţ cu TVA 558.30 RON
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 362.72 RON
Preţ cu TVA 431.63 RON
12 Port Activation
Preţ fara TVA 14,547.42 RON
Preţ cu TVA 17,311.43 RON
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Preţ fara TVA 6,307.81 RON
Preţ cu TVA 7,506.29 RON
16E Element Manager
Preţ fara TVA 6,465.53 RON
Preţ cu TVA 7,693.99 RON
16E SANtegrity Enhanced
Preţ fara TVA 5,913.58 RON
Preţ cu TVA 7,037.17 RON
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 161.65 RON
Preţ cu TVA 192.37 RON
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Preţ fara TVA 75.13 RON
Preţ cu TVA 89.40 RON
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Preţ fara TVA 204.99 RON
Preţ cu TVA 243.94 RON
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Preţ fara TVA 4,612.60 RON
Preţ cu TVA 5,488.99 RON
98Y2212
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Preţ fara TVA 1,967.24 RON
Preţ cu TVA 2,341.01 RON
98Y2208
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Preţ fara TVA 985.58 RON
Preţ cu TVA 1,172.84 RON
00AR090
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 524.32 RON
Preţ cu TVA 623.94 RON
39M5698
25m Fiber Optic Cable LC-LC
Preţ fara TVA 591.36 RON
Preţ cu TVA 703.72 RON
88Y6857
25m LC-LC Fiber Cable
Preţ fara TVA 496.74 RON
Preţ cu TVA 591.12 RON
30m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Preţ fara TVA 780.59 RON
Preţ cu TVA 928.91 RON
32B Remote Switch Activation
Preţ fara TVA 13,877.20 RON
Preţ cu TVA 16,513.86 RON
32B 8-Port Upgrade Option
Preţ fara TVA 19,199.42 RON
Preţ cu TVA 22,847.31 RON
32E Open Trunking (FCP Support Only)
Preţ fara TVA 12,615.66 RON
Preţ cu TVA 15,012.64 RON
32E Element Manager
Preţ fara TVA 12,891.61 RON
Preţ cu TVA 15,341.02 RON
32E SANtegrity Enhanced
Preţ fara TVA 11,748.31 RON
Preţ cu TVA 13,980.48 RON
45W0494
SFP 4 Gbps 4 km LW
Preţ fara TVA 3,504.77 RON
Preţ cu TVA 4,170.67 RON
45W0497
SFP 4 Gbps 4 km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 30,356.42 RON
Preţ cu TVA 36,124.13 RON
45W0499
SFP Transceiver 4 Gbps 30Km ELW
Preţ fara TVA 14,113.74 RON
Preţ cu TVA 16,795.35 RON
00AR088
5m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 433.68 RON
Preţ cu TVA 516.08 RON
39M5697
5m Fiber Optic Cable LC-LC
Preţ fara TVA 492.81 RON
Preţ cu TVA 586.45 RON
88Y6854
5m LC-LC Fiber Cable
Preţ fara TVA 339.06 RON
Preţ cu TVA 403.48 RON
45W1216
SFP Transceiver 8 Gbps 10 km LW
Preţ fara TVA 7,766.52 RON
Preţ cu TVA 9,242.16 RON
45W1218
SFP Transceiver 8 Gbps 10 Km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 61,934.96 RON
Preţ cu TVA 73,702.60 RON
45W2283
SFP Transceiver 8 Gbps 25Km ELW
Preţ fara TVA 39,542.15 RON
Preţ cu TVA 47,055.16 RON
45W0500
SFP 8 Gbps SW
Preţ fara TVA 169.51 RON
Preţ cu TVA 201.71 RON
45W0501
SFP 8 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 1,573.01 RON
Preţ cu TVA 1,871.89 RON
8 Port Activation w/8 SFPs
Preţ fara TVA 8,003.07 RON
Preţ cu TVA 9,523.65 RON
45W0502
8-Port Activation
Preţ fara TVA 10,171.37 RON
Preţ cu TVA 12,103.92 RON
00AR095
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Preţ fara TVA 1,435.01 RON
Preţ cu TVA 1,707.67 RON
00Y2523
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Preţ fara TVA 674.15 RON
Preţ cu TVA 802.24 RON
45W2409
Twinax Active 3m 8-Pack
Preţ fara TVA 7,253.98 RON
Preţ cu TVA 8,632.24 RON
Mellanox QSA Adapter (QSFP to SFP+)
Preţ fara TVA 264.12 RON
Preţ cu TVA 314.31 RON
45W2282
OM3 Cable LC/LC 10 m
Preţ fara TVA 374.54 RON
Preţ cu TVA 445.71 RON
Trunking Activation
Preţ fara TVA 10,644.45 RON
Preţ cu TVA 12,666.90 RON
Trunking Activation
Preţ fara TVA 14,271.47 RON
Preţ cu TVA 16,983.04 RON
2072L2C
IBM Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure
Preţ fara TVA 18,056.16 RON
Preţ cu TVA 21,486.83 RON

Pagini