Sunteți în categoria Fibre Channel / SAN
Afișează 1 - 50 din 88 produse
SFP+ Transceiver 10Gbps SR 8-Pack
Preţ fara TVA 4 416,67 €
Preţ cu TVA 25,096.46 RON
98Y2178
SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW
Preţ fara TVA 3,143.65 RON
Preţ cu TVA 3,740.94 RON
98Y2179
SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 36,807.04 RON
Preţ cu TVA 43,800.37 RON
98Y2176
SFP+ Transceiver 16 Gbps SW
Preţ fara TVA 1,954.06 RON
Preţ cu TVA 2,325.33 RON
98Y2177
SFP+ Transceiver 16 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 6,764.56 RON
Preţ cu TVA 8,049.82 RON
98Y2182
SFP+ Transceiver 8 Gbps SW
Preţ fara TVA 1,456.51 RON
Preţ cu TVA 1,733.25 RON
98Y2183
SFP+ Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 2,042.16 RON
Preţ cu TVA 2,430.17 RON
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Preţ fara TVA 2,861.02 RON
Preţ cu TVA 3,404.61 RON
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Preţ fara TVA 473.53 RON
Preţ cu TVA 563.51 RON
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 219.65 RON
Preţ cu TVA 261.38 RON
12 Port Activation
Preţ fara TVA 14,683.03 RON
Preţ cu TVA 17,472.81 RON
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Preţ fara TVA 6,366.61 RON
Preţ cu TVA 7,576.27 RON
16E Element Manager
Preţ fara TVA 6,525.81 RON
Preţ cu TVA 7,765.71 RON
16E SANtegrity Enhanced
Preţ fara TVA 5,968.71 RON
Preţ cu TVA 7,102.77 RON
00AR086
1m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 219.65 RON
Preţ cu TVA 261.38 RON
39M5696
1m Fiber Optic Cable LC-LC
Preţ fara TVA 77.26 RON
Preţ cu TVA 91.94 RON
88Y6851
1m LC-LC Fiber Cable
Preţ fara TVA 219.65 RON
Preţ cu TVA 261.38 RON
22R6223
2 Gbps LW SFP Transceiver
Preţ fara TVA 4,655.59 RON
Preţ cu TVA 5,540.16 RON
98Y2212
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 2 years
Preţ fara TVA 1,985.58 RON
Preţ cu TVA 2,362.83 RON
98Y2208
2498-F24 Firmware Upgrade Renewal, 1 year
Preţ fara TVA 994.77 RON
Preţ cu TVA 1,183.78 RON
00AR090
25m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 499.70 RON
Preţ cu TVA 594.64 RON
39M5698
25m Fiber Optic Cable LC-LC
Preţ fara TVA 499.70 RON
Preţ cu TVA 594.64 RON
88Y6857
25m LC-LC Fiber Cable
Preţ fara TVA 499.70 RON
Preţ cu TVA 594.64 RON
30m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Preţ fara TVA 787.87 RON
Preţ cu TVA 937.57 RON
32B Remote Switch Activation
Preţ fara TVA 14,006.56 RON
Preţ cu TVA 16,667.81 RON
32B 8-Port Upgrade Option
Preţ fara TVA 19,378.40 RON
Preţ cu TVA 23,060.30 RON
32E Open Trunking (FCP Support Only)
Preţ fara TVA 12,733.27 RON
Preţ cu TVA 15,152.59 RON
32E Element Manager
Preţ fara TVA 13,011.79 RON
Preţ cu TVA 15,484.03 RON
32E SANtegrity Enhanced
Preţ fara TVA 11,857.82 RON
Preţ cu TVA 14,110.81 RON
45W0494
SFP 4 Gbps 4 km LW
Preţ fara TVA 2,031.03 RON
Preţ cu TVA 2,416.93 RON
45W0497
SFP 4 Gbps 4 km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 4,569.98 RON
Preţ cu TVA 5,438.28 RON
45W0499
SFP Transceiver 4 Gbps 30Km ELW
Preţ fara TVA 1,440.23 RON
Preţ cu TVA 1,713.87 RON
00AR088
5m Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 159.25 RON
Preţ cu TVA 189.50 RON
39M5697
5m Fiber Optic Cable LC-LC
Preţ fara TVA 337.59 RON
Preţ cu TVA 401.73 RON
88Y6854
5m LC-LC Fiber Cable
Preţ fara TVA 342.22 RON
Preţ cu TVA 407.24 RON
45W1216
SFP Transceiver 8 Gbps 10 km LW
Preţ fara TVA 1,447.20 RON
Preţ cu TVA 1,722.17 RON
45W1218
SFP Transceiver 8 Gbps 10 Km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 7,616.55 RON
Preţ cu TVA 9,063.70 RON
45W2283
SFP Transceiver 8 Gbps 25Km ELW
Preţ fara TVA 7,616.55 RON
Preţ cu TVA 9,063.70 RON
45W0500
SFP 8 Gbps SW
Preţ fara TVA 1,440.23 RON
Preţ cu TVA 1,713.87 RON
45W0501
SFP 8 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 2,042.16 RON
Preţ cu TVA 2,430.17 RON
8 Port Activation w/8 SFPs
Preţ fara TVA 8,077.67 RON
Preţ cu TVA 9,612.43 RON
45W0502
8-Port Activation
Preţ fara TVA 10,266.18 RON
Preţ cu TVA 12,216.76 RON
00AR095
8Gb FC LW SFP Transceivers (Pair)
Preţ fara TVA 1,448.39 RON
Preţ cu TVA 1,723.59 RON
00Y2523
8Gb FC SW SFP Transceivers (Pair)
Preţ fara TVA 680.43 RON
Preţ cu TVA 809.72 RON
45W2409
Twinax Active 3m 8-Pack
Preţ fara TVA 2,690.70 RON
Preţ cu TVA 3,201.93 RON
Mellanox QSA Adapter (QSFP to SFP+)
Preţ fara TVA 1,440.23 RON
Preţ cu TVA 1,713.87 RON
45W2282
OM3 Cable LC/LC 10 m
Preţ fara TVA 219.65 RON
Preţ cu TVA 261.38 RON
Trunking Activation
Preţ fara TVA 14,404.51 RON
Preţ cu TVA 17,141.36 RON
Trunking Activation
Preţ fara TVA 10,743.68 RON
Preţ cu TVA 12,784.98 RON
2072L2C
IBM Storwize V3700 LFF Dual Control Enclosure
Preţ fara TVA 43,206.07 RON
Preţ cu TVA 51,415.22 RON

Pagini