Sunteți în categoria IBM
Afișează 1 - 50 din 1672 produse
SFP+ Transceiver 10Gbps SR 8-Pack
Preţ fara TVA 4 416,67 €
Preţ cu TVA 24,458.30 RON
98Y2178
SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW
Preţ fara TVA 4,498.45 RON
Preţ cu TVA 5,353.15 RON
98Y2179
SFP+ Transceiver 16 Gbps 10Km LW 8-Pack
Preţ fara TVA 35,871.10 RON
Preţ cu TVA 42,686.61 RON
98Y2176
SFP+ Transceiver 16 Gbps SW
Preţ fara TVA 826.01 RON
Preţ cu TVA 982.95 RON
98Y2177
SFP+ Transceiver 16 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 6,592.54 RON
Preţ cu TVA 7,845.13 RON
98Y2182
SFP+ Transceiver 8 Gbps SW
Preţ fara TVA 166.74 RON
Preţ cu TVA 198.42 RON
98Y2183
SFP+ Transceiver 8 Gbps SW 8-Pack
Preţ fara TVA 1,547.31 RON
Preţ cu TVA 1,841.29 RON
69Y0389
SFP+ Transceiver 10GbE SR 300m MMF
Preţ fara TVA 3,486.30 RON
Preţ cu TVA 4,148.70 RON
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Preţ fara TVA 69.80 RON
Preţ cu TVA 83.07 RON
00Y2459
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 298.62 RON
Preţ cu TVA 355.36 RON
00Y2465
0.6m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 232.68 RON
Preţ cu TVA 276.89 RON
00Y3043
1.0m C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Preţ fara TVA 51.84 RON
Preţ cu TVA 61.69 RON
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Preţ fara TVA 2,951.14 RON
Preţ cu TVA 3,511.86 RON
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Preţ fara TVA 3,528.93 RON
Preţ cu TVA 4,199.42 RON
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Preţ fara TVA 2,951.14 RON
Preţ cu TVA 3,511.86 RON
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Preţ fara TVA 68,988.88 RON
Preţ cu TVA 82,096.77 RON
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Preţ fara TVA 91.21 RON
Preţ cu TVA 108.54 RON
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Preţ fara TVA 73.67 RON
Preţ cu TVA 87.66 RON
00Y2461
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS)
Preţ fara TVA 434.32 RON
Preţ cu TVA 516.84 RON
00Y2467
1.5m SAS Cable (mSAS HD to mSAS HD)
Preţ fara TVA 434.32 RON
Preţ cu TVA 516.84 RON
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Preţ fara TVA 68.41 RON
Preţ cu TVA 81.40 RON
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Preţ fara TVA 7,891.63 RON
Preţ cu TVA 9,391.04 RON
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Preţ fara TVA 7,476.72 RON
Preţ cu TVA 8,897.30 RON
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Preţ fara TVA 8,453.96 RON
Preţ cu TVA 10,060.22 RON
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Preţ fara TVA 8,841.75 RON
Preţ cu TVA 10,521.68 RON
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Preţ fara TVA 9,407.94 RON
Preţ cu TVA 11,195.45 RON
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Preţ fara TVA 9,846.12 RON
Preţ cu TVA 11,716.88 RON
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Preţ fara TVA 11,800.61 RON
Preţ cu TVA 14,042.73 RON
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Preţ fara TVA 11,265.45 RON
Preţ cu TVA 13,405.89 RON
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Preţ fara TVA 6,123.28 RON
Preţ cu TVA 7,286.70 RON
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Preţ fara TVA 2,788.27 RON
Preţ cu TVA 3,318.04 RON
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Preţ fara TVA 9,656.12 RON
Preţ cu TVA 11,490.78 RON
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Preţ fara TVA 461.49 RON
Preţ cu TVA 549.18 RON
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Preţ fara TVA 131.84 RON
Preţ cu TVA 156.88 RON
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Preţ fara TVA 356.79 RON
Preţ cu TVA 424.58 RON
12 Port Activation
Preţ fara TVA 14,309.67 RON
Preţ cu TVA 17,028.50 RON
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Preţ fara TVA 13,433.26 RON
Preţ cu TVA 15,985.58 RON
46W4223
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Preţ fara TVA 12,820.53 RON
Preţ cu TVA 15,256.43 RON
46W2721
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Preţ fara TVA 15,062.01 RON
Preţ cu TVA 17,923.79 RON
46W4224
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2697 v2 130W 2.7GHz/...
Preţ fara TVA 14,371.70 RON
Preţ cu TVA 17,102.32 RON
00Y2497
146GB 2.5In 15K rpm 6Gb SAS HDD
Preţ fara TVA 1,140.12 RON
Preţ cu TVA 1,356.74 RON
49Y1896
146GB 2.5in 15K 6Gb SAS HDD
Preţ fara TVA 1,291.36 RON
Preţ cu TVA 1,536.72 RON
x3650 M4 HD Plus 16 x 1.8in SSD Assembly Kit
Preţ fara TVA 1,663.64 RON
Preţ cu TVA 1,979.74 RON
16E Open Trunking (FCP Support Only)
Preţ fara TVA 6,204.72 RON
Preţ cu TVA 7,383.61 RON
16E Element Manager
Preţ fara TVA 6,359.87 RON
Preţ cu TVA 7,568.24 RON
16E SANtegrity Enhanced
Preţ fara TVA 5,816.94 RON
Preţ cu TVA 6,922.16 RON
00D4964
16GB (1x16GB,1.5V) PC3-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz LP...
Preţ fara TVA 1,586.07 RON
Preţ cu TVA 1,887.42 RON
49Y1563
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Preţ fara TVA 1,231.33 RON
Preţ cu TVA 1,465.28 RON
46C0599
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.35V) PC3L-10600 CL9 ECC DDR3 1333MHz...
Preţ fara TVA 477.64 RON
Preţ cu TVA 568.39 RON
00D4968
16GB (1x16GB, 2Rx4, 1.5V) PC3-12800 CL11 ECC DDR3 1600MHz...
Preţ fara TVA 1,023.78 RON
Preţ cu TVA 1,218.30 RON

Pagini