Sunteți în categoria XP7
Afișează 1 - 50 din 74 produse
HPE XP7 5M DKC Interconnect Cable
Preţ fara TVA 17 460,00 €
Preţ cu TVA 98,989.50 RON
HPE XP7 50Hz DKC Power Cord
Preţ fara TVA 4,335.50 RON
Preţ cu TVA 5,159.25 RON
HPE XP7 50Hz DKU Power Cord
Preţ fara TVA 6,503.25 RON
Preţ cu TVA 7,738.87 RON
HPE XP7 50Hz Flash Module Power Cord
Preţ fara TVA 20,510.26 RON
Preţ cu TVA 24,407.21 RON
HPE XP7 60Hz DKC Power Cord
Preţ fara TVA 4,335.50 RON
Preţ cu TVA 5,159.25 RON
HPE XP7 60Hz DKU Power Cord
Preţ fara TVA 6,503.25 RON
Preţ cu TVA 7,738.87 RON
HPE XP7 60Hz Flash Module Power Cord
Preţ fara TVA 20,510.26 RON
Preţ cu TVA 24,407.21 RON
HPE XP7 1.75TB Gen2 FM Device
Preţ fara TVA 244,074.44 RON
Preţ cu TVA 290,448.58 RON
HPE XP7 1.75TB Flash Module Device
Preţ fara TVA 232,044.61 RON
Preţ cu TVA 276,133.09 RON
HPE XP7 3.5TB Gen2 FM Device
Preţ fara TVA 424,807.68 RON
Preţ cu TVA 505,521.14 RON
HPE XP7 6.4TiB Gen2 FM Device
Preţ fara TVA 858,119.61 RON
Preţ cu TVA 1,021,162.33 RON
QK734AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Preţ fara TVA 714.64 RON
Preţ cu TVA 850.43 RON
QK735AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Preţ fara TVA 1,024.32 RON
Preţ cu TVA 1,218.94 RON
QK736AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
Preţ fara TVA 1,357.82 RON
Preţ cu TVA 1,615.81 RON
QK737AH
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
Preţ fara TVA 1,643.68 RON
Preţ cu TVA 1,955.98 RON
H6F99A
HPE XP7 Storage System
Preţ fara TVA 4.76 RON
Preţ cu TVA 5.67 RON
H6G43A
HPE XP7 1.2TB 10k 2.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 18,342.51 RON
Preţ cu TVA 21,827.58 RON
HPE XP7 1.8TB 10k 2.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 31,658.69 RON
Preţ cu TVA 37,673.84 RON
HPE XP7 100M DKC Interconnect Cable
Preţ fara TVA 499,059.09 RON
Preţ cu TVA 593,880.32 RON
H6G02A
HPE XP7 100M DKC Interconnect Kit
Preţ fara TVA 652,540.61 RON
Preţ cu TVA 776,523.33 RON
HPE XP7 100M Opt Inter-rack Dev Int Cbl
Preţ fara TVA 607,541.92 RON
Preţ cu TVA 722,974.88 RON
HPE XP7 128GB Backup Memory Pair
Preţ fara TVA 232,854.54 RON
Preţ cu TVA 277,096.90 RON
HPE XP7 16-port 16Gbps Fibre Host Adptr
Preţ fara TVA 239,619.83 RON
Preţ cu TVA 285,147.60 RON
H6G38A
HPE XP7 16-port 10Gbps FCoE Host Adapter
Preţ fara TVA 151,432.87 RON
Preţ cu TVA 180,205.12 RON
H6G30A
HPE XP7 16-port 8Gbps Fibre Host Adapter
Preţ fara TVA 112,437.18 RON
Preţ cu TVA 133,800.24 RON
H6G21A
HPE XP7 16GB Cache Memory Pair
Preţ fara TVA 23,654.69 RON
Preţ cu TVA 28,149.08 RON
HPE XP7 16Gbps Longwave SFP Transceiver
Preţ fara TVA 17,270.54 RON
Preţ cu TVA 20,551.94 RON
HPE XP7 16p 16Gbps MF Shortwave Fbr CHA
Preţ fara TVA 427,880.64 RON
Preţ cu TVA 509,177.96 RON
H6G33A
HPE XP7 16p 8Gbps MF Longwave Fibre CHA
Preţ fara TVA 230,639.15 RON
Preţ cu TVA 274,460.59 RON
HPE XP7 16p 16Gbps MF LW Fibre CHA
Preţ fara TVA 484,932.98 RON
Preţ cu TVA 577,070.25 RON
H6G32A
HPE XP7 16p 8Gbps MF Shortwave Fibre CHA
Preţ fara TVA 203,482.71 RON
Preţ cu TVA 242,144.43 RON
HPE XP7 1M Cu Intra-chassis Dev Int Cbl
Preţ fara TVA 35,327.19 RON
Preţ cu TVA 42,039.36 RON
HPE XP7 2.5 inch Drive Chassis
Preţ fara TVA 325,186.43 RON
Preţ cu TVA 386,971.85 RON
H6G40A
HPE XP7 300GB 15K 2.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 10,314.68 RON
Preţ cu TVA 12,274.47 RON
H6G41A
HPE XP7 600GB 10k 2.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 9,909.72 RON
Preţ cu TVA 11,792.56 RON
H6G44A
HPE XP7 600GB 15K 2.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 19,414.47 RON
Preţ cu TVA 23,103.22 RON
H6G42A
HPE XP7 900GB 10k 2.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 14,197.58 RON
Preţ cu TVA 16,895.12 RON
HPE XP7 256GB Backup Memory Pair
Preţ fara TVA 486,862.52 RON
Preţ cu TVA 579,366.40 RON
HPE XP7 2M Cu Intra-rack Dev Int Cable
Preţ fara TVA 35,327.19 RON
Preţ cu TVA 42,039.36 RON
HPE XP7 3.5 inch Drive Chassis
Preţ fara TVA 325,186.43 RON
Preţ cu TVA 386,971.85 RON
H6G52A
HPE XP7 600GB 10K 3.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 9,552.40 RON
Preţ cu TVA 11,367.35 RON
HPE XP7 3.5TB Flash Module Device
Preţ fara TVA 507,587.17 RON
Preţ cu TVA 604,028.73 RON
HPE XP7 30M DKC Interconnect Cable
Preţ fara TVA 293,027.49 RON
Preţ cu TVA 348,702.71 RON
H6G01A
HPE XP7 30M DKC Interconnect Kit
Preţ fara TVA 383,143.98 RON
Preţ cu TVA 455,941.34 RON
H6G14A
HPE XP7 30M Opt Inter-rack Dev Int Cable
Preţ fara TVA 303,794.78 RON
Preţ cu TVA 361,515.79 RON
H6G22A
HPE XP7 32GB Cache Memory Pair
Preţ fara TVA 111,269.93 RON
Preţ cu TVA 132,411.22 RON
H6G60A
HPE XP7 400GB 2.5 inch SAS SSD
Preţ fara TVA 98,382.53 RON
Preţ cu TVA 117,075.21 RON
H6G53A
HPE XP7 400GB 3.5 inch SAS SSD
Preţ fara TVA 94,928.42 RON
Preţ cu TVA 112,964.83 RON
HPE XP7 4M Cu Inter-rack Dev Int Cable
Preţ fara TVA 39,662.69 RON
Preţ cu TVA 47,198.60 RON
H6G51A
HPE XP7 4TB 7.2k 3.5in SAS HDD
Preţ fara TVA 23,273.54 RON
Preţ cu TVA 27,695.52 RON

Pagini