Sunteți în categoria XP Storage Arrays
Afișează 1 - 50 din 305 produse
HP XP10000 Upgr Battery
Preţ fara TVA 2 375,00 €
Preţ cu TVA 13,402.47 RON
HP XP24000 Upgr DKC/DKU 56V Battery
Preţ fara TVA 29,946.61 RON
Preţ cu TVA 35,636.47 RON
HP P9500 Upgr Perf DKU Connection Cable
Preţ fara TVA 81,564.80 RON
Preţ cu TVA 97,062.12 RON
HP P9500 Upg Performance 1st Drive Cable
Preţ fara TVA 38,932.97 RON
Preţ cu TVA 46,330.23 RON
HP P9500 Upgr Perf Drive Chassis Cable
Preţ fara TVA 61,766.37 RON
Preţ cu TVA 73,501.98 RON
HP P9500 Upgr Std Drive-Flash Ext Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HP XP P9500 Upgr Perf Drive-Flash Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HP XP P9500 Upgr Perf Flash-Flash Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HP XP P9500 Upgr Std Flash-Flash Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HPE XP7 5M DKC Interconnect Cable
Preţ fara TVA 82,797.76 RON
Preţ cu TVA 98,529.33 RON
HPE XP7 50Hz DKC Power Cord
Preţ fara TVA 4,315.35 RON
Preţ cu TVA 5,135.26 RON
HPE XP7 50Hz DKU Power Cord
Preţ fara TVA 6,473.02 RON
Preţ cu TVA 7,702.89 RON
HPE XP7 50Hz Flash Module Power Cord
Preţ fara TVA 20,414.91 RON
Preţ cu TVA 24,293.74 RON
HPE XP7 60Hz DKC Power Cord
Preţ fara TVA 4,315.35 RON
Preţ cu TVA 5,135.26 RON
HPE XP7 60Hz DKU Power Cord
Preţ fara TVA 6,473.02 RON
Preţ cu TVA 7,702.89 RON
HPE XP7 60Hz Flash Module Power Cord
Preţ fara TVA 20,414.91 RON
Preţ cu TVA 24,293.74 RON
HPE XP7 Upg 50Hz Flash Module Power Cord
Preţ fara TVA 26,129.19 RON
Preţ cu TVA 31,093.74 RON
HPE XP7 Upg 60Hz Flash Module Power Cord
Preţ fara TVA 26,129.19 RON
Preţ cu TVA 31,093.74 RON
HPE XP7 1.75TB Gen2 FM Device
Preţ fara TVA 242,939.82 RON
Preţ cu TVA 289,098.38 RON
HPE XP7 1.75TB Flash Module Device
Preţ fara TVA 230,965.92 RON
Preţ cu TVA 274,849.44 RON
HPE XP7 3.5TB Gen2 FM Device
Preţ fara TVA 422,832.89 RON
Preţ cu TVA 503,171.14 RON
HPE XP7 6.4TiB Gen2 FM Device
Preţ fara TVA 854,130.50 RON
Preţ cu TVA 1,016,415.29 RON
HP XP24000 Upgr DKU Disk Unit Frame 1P/30A/60Hz Std Config...
Preţ fara TVA 11,144.03 RON
Preţ cu TVA 13,261.39 RON
HP XP24000 Upgr DKU Disk Unit Frame 1P/50A/50Hz No Plugs 2...
Preţ fara TVA 7,824.53 RON
Preţ cu TVA 9,311.19 RON
HP XP24000 Upgr DKU Disk Unit Frame 1P/50A/60Hz 9P53U2 2...
Preţ fara TVA 7,824.53 RON
Preţ cu TVA 9,311.19 RON
HP XP24000 Upgr DKU Disk Unit Frame 3P/30A/50Hz No Plugs 2...
Preţ fara TVA 7,824.53 RON
Preţ cu TVA 9,311.19 RON
HP XP24000 Upgr DKU Disk Unit Frame 3P/30A/60Hz 3760PDG/...
Preţ fara TVA 7,824.53 RON
Preţ cu TVA 9,311.19 RON
AJ837AH
HP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 426.79 RON
Preţ cu TVA 507.88 RON
AJ838AH
HP 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 592.77 RON
Preţ cu TVA 705.39 RON
AJ839AH
HP 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 711.32 RON
Preţ cu TVA 846.47 RON
AJ836AH
HP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 284.53 RON
Preţ cu TVA 338.59 RON
HP P9500 Upgr 128GB Cache Backup Module
Preţ fara TVA 404,789.05 RON
Preţ cu TVA 481,698.97 RON
HP P9500 Upg 1-phase 24A 60Hz w/Cord PDU
Preţ fara TVA 32,625.92 RON
Preţ cu TVA 38,824.85 RON
HP P9500 Upg 1-phase 32A 50Hz w/Cord PDU
Preţ fara TVA 32,625.92 RON
Preţ cu TVA 38,824.85 RON
HP P9500 Upg 3-phase 16A 50Hz w/Cord PDU
Preţ fara TVA 20,367.49 RON
Preţ cu TVA 24,237.31 RON
HP P9500 Upg 3-phase 24A 60Hz w/Cord PDU
Preţ fara TVA 20,367.49 RON
Preţ cu TVA 24,237.31 RON
HP P9500 Upg 8Gbps LW FC SFP Transceiver
Preţ fara TVA 2,157.67 RON
Preţ cu TVA 2,567.63 RON
HP P9500 Upg DKC Hub Kit
Preţ fara TVA 99,252.98 RON
Preţ cu TVA 118,111.05 RON
HP P9500 Upgr 16p 1-4Gbps LW FICON CHA
Preţ fara TVA 201,232.70 RON
Preţ cu TVA 239,466.91 RON
HP P9500 Upgr 16p 1-4Gbps SW FICON CHA
Preţ fara TVA 176,929.23 RON
Preţ cu TVA 210,545.79 RON
HP P9500 Upgr 16p 2-8Gbps LW FICON CHA
Preţ fara TVA 289,128.26 RON
Preţ cu TVA 344,062.63 RON
HP P9500 Upgr 64GB Cache Backup Module
Preţ fara TVA 235,304.97 RON
Preţ cu TVA 280,012.92 RON
HP P9500 Upgr Perf Drive-Flash Ext Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HP P9500 Upgr Perf Flash-Flash Ext Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HP P9500 Upgr Std Flash-Flash Ext Cable
Preţ fara TVA 76,158.76 RON
Preţ cu TVA 90,628.93 RON
HP P9500 Upgr SVP High Reliability Kit
Preţ fara TVA 86,093.55 RON
Preţ cu TVA 102,451.32 RON
HP P9500 Upgrade 1TB 7.2K 2.5in DP HDD
Preţ fara TVA 18,138.68 RON
Preţ cu TVA 21,585.03 RON
HP P9500 Upgrade 200GB SAS 2.5in MLC SSD
Preţ fara TVA 86,781.16 RON
Preţ cu TVA 103,269.58 RON
HP P9500 Upgrade 300GB 15K 2.5in DP HDD
Preţ fara TVA 16,526.36 RON
Preţ cu TVA 19,666.36 RON
HP P9500 Upgrade 400GB SAS 2.5in MLC SSD
Preţ fara TVA 143,378.59 RON
Preţ cu TVA 170,620.53 RON

Pagini