Sunteți în categoria Other
Afișează 1 - 32 din 32 produse
T5517A
Brocade 8/16Gb FC Switch 12-pt Upgr LTU
Preţ fara TVA 4 349,24 €
Preţ cu TVA 24,485.06 RON
341177-B21
Cable Offset 12ft Ext VHDCI/WIDE
Preţ fara TVA 378.47 RON
Preţ cu TVA 450.38 RON
AK345A
HP 2m Single-Mode LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 296.72 RON
Preţ cu TVA 353.10 RON
AK346A
HP 5m Single-Mode LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 324.54 RON
Preţ cu TVA 386.20 RON
AJ833A
HPE .5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 205.27 RON
Preţ cu TVA 244.27 RON
HPE 100m Mini SAS HD Active Optical Cbl
Preţ fara TVA 24,151.08 RON
Preţ cu TVA 28,739.78 RON
QK702A
HPE 10m C-series Active Copper SFP+ Cbl
Preţ fara TVA 5,197.24 RON
Preţ cu TVA 6,184.71 RON
HPE 10m Mini SAS HD Active Optical Cable
Preţ fara TVA 11,874.48 RON
Preţ cu TVA 14,130.63 RON
AJ837A
HPE 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 184.50 RON
Preţ cu TVA 219.56 RON
AJ834A
HPE 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 301.36 RON
Preţ cu TVA 358.61 RON
HPE 25m Mini SAS HD Active Optical Cable
Preţ fara TVA 13,979.71 RON
Preţ cu TVA 16,635.86 RON
AJ835A
HPE 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 241.13 RON
Preţ cu TVA 286.95 RON
AJ838A
HPE 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 820.62 RON
Preţ cu TVA 976.53 RON
HPE C-series 3M Passive Copper SFP+ Cbl
Preţ fara TVA 1,511.42 RON
Preţ cu TVA 1,798.59 RON
AJ839A
HPE 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 723.59 RON
Preţ cu TVA 861.07 RON
AJ836A
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
Preţ fara TVA 173.58 RON
Preţ cu TVA 206.55 RON
QK701A
HPE 7m C-series Active Copper SFP+ Cable
Preţ fara TVA 4,330.26 RON
Preţ cu TVA 5,153.01 RON
BK784A
HPE B-series 1.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Preţ fara TVA 354.82 RON
Preţ cu TVA 422.23 RON
BK785A
HPE B-series 2.5m MM OM3 mSFP/LC FC Cbl
Preţ fara TVA 378.47 RON
Preţ cu TVA 450.38 RON
BK787A
HPE LC/LC Multi-mode Coupler 8 Pack
Preţ fara TVA 402.12 RON
Preţ cu TVA 478.53 RON
HPE MPO to 4 x LC 5m Cable
Preţ fara TVA 3,025.53 RON
Preţ cu TVA 3,600.38 RON
HPE MPO to 4 x LC 15m Cable
Preţ fara TVA 5,134.08 RON
Preţ cu TVA 6,109.55 RON
QK732A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 1m Cbl
Preţ fara TVA 189.23 RON
Preţ cu TVA 225.19 RON
QK734A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 5m Cbl
Preţ fara TVA 360.11 RON
Preţ cu TVA 428.54 RON
QK735A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl
Preţ fara TVA 591.36 RON
Preţ cu TVA 703.72 RON
QK736A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 30m Cbl
Preţ fara TVA 827.90 RON
Preţ cu TVA 985.20 RON
QK737A
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 50m Cbl
Preţ fara TVA 1,149.79 RON
Preţ cu TVA 1,368.25 RON
QK731A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 12f 50m Cbl
Preţ fara TVA 8,665.15 RON
Preţ cu TVA 10,311.53 RON
QK729A
HPE Premier Flex MPO/MPO OM4 8f 10m Cbl
Preţ fara TVA 2,600.94 RON
Preţ cu TVA 3,095.11 RON
HPE Premier Flx MPO/MPO OM4 12f 100m Cbl
Preţ fara TVA 13,412.01 RON
Preţ cu TVA 15,960.29 RON
BK786A
HPE B-series 5m MM OM3 mSFP/LC FC Cable
Preţ fara TVA 473.09 RON
Preţ cu TVA 562.97 RON
HPE C-series 5M Passive Copper SFP+ Cbl
Preţ fara TVA 1,513.88 RON
Preţ cu TVA 1,801.51 RON