Sunteți în categoria Blade Accessories
Afișează 1 - 50 din 151 produse
485193-B21
HP 1:10 GbE BLc ADVD FNCT SW
Preţ fara TVA 480,60 €
Preţ cu TVA 2,712.10 RON
489184-B21
HP BLc 4X QDR IB Switch
Preţ fara TVA 46,413.69 RON
Preţ cu TVA 55,232.29 RON
720205-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 7m AOC Cable
Preţ fara TVA 3,785.22 RON
Preţ cu TVA 4,504.42 RON
720199-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 3m DAC Cable
Preţ fara TVA 1,089.17 RON
Preţ cu TVA 1,296.12 RON
459006-B21
Cisco 10GBASE-SR X2 Module
Preţ fara TVA 9,852.93 RON
Preţ cu TVA 11,724.99 RON
813874-B21
HP 10GBase-T SFP+ Transceiver
Preţ fara TVA 3,624.89 RON
Preţ cu TVA 4,313.62 RON
751465-B21
HP VC 16Gb 24-Port FC Module
Preţ fara TVA 72,497.83 RON
Preţ cu TVA 86,272.42 RON
658250-B21
HP 6125G/XG Blade Switch Opt Kit
Preţ fara TVA 24,165.94 RON
Preţ cu TVA 28,757.47 RON
658247-B21
HP 6125G Blade Switch Opt Kit
Preţ fara TVA 8,829.86 RON
Preţ cu TVA 10,507.54 RON
537963-B21
HP BLc 10G SFP+ SFP+ 5m DAC Cable
Preţ fara TVA 906.22 RON
Preţ cu TVA 1,078.41 RON
444477-B21
HP BLc .5m 10-GbE CX4 Cable Opt
Preţ fara TVA 253.23 RON
Preţ cu TVA 301.34 RON
443756-B21
HP BLc 10Gb SR XFP Opt Kit
Preţ fara TVA 4,980.20 RON
Preţ cu TVA 5,926.43 RON
444477-B27
HP BLc 15m 10-GbE CX4 Cable Opt
Preţ fara TVA 1,034.02 RON
Preţ cu TVA 1,230.49 RON
444477-B22
HP BLc 1m 10-GbE CX4 Cable Opt
Preţ fara TVA 274.33 RON
Preţ cu TVA 326.46 RON
444477-B23
HP BLc 3m 10-GbE CX4 Cable Opt
Preţ fara TVA 316.54 RON
Preţ cu TVA 376.68 RON
721064-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
Preţ fara TVA 1,998.34 RON
Preţ cu TVA 2,378.02 RON
721067-B21
HP BLc 40G QSFP+ 4x10G SFP+ 5m DAC Cable
Preţ fara TVA 2,359.74 RON
Preţ cu TVA 2,808.09 RON
730907-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ .35m DAC Cable
Preţ fara TVA 848.70 RON
Preţ cu TVA 1,009.95 RON
720196-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
Preţ fara TVA 1,185.06 RON
Preţ cu TVA 1,410.22 RON
720211-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 15m AOC Cable
Preţ fara TVA 5,042.32 RON
Preţ cu TVA 6,000.36 RON
720208-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 10m AOC Cable
Preţ fara TVA 4,015.69 RON
Preţ cu TVA 4,778.67 RON
720202-B21
HP BLc 40G QSFP+ QSFP+ 5m DAC Cable
Preţ fara TVA 1,905.39 RON
Preţ cu TVA 2,267.42 RON
805755-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m 4x10 Opt
Preţ fara TVA 10,038.16 RON
Preţ cu TVA 11,945.41 RON
720187-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 100m XCVR
Preţ fara TVA 9,085.47 RON
Preţ cu TVA 10,811.70 RON
747698-B21
HP BLc 40G QSFP+ MPO SR4 300m XCVR
Preţ fara TVA 9,736.09 RON
Preţ cu TVA 11,585.94 RON
720190-B21
HP BLc 40G QSFP+ LC LR4 Transceiver
Preţ fara TVA 29,206.93 RON
Preţ cu TVA 34,756.25 RON
590647-B21
HP BLc Brocade 804 8Gb FC HBA Opt
Preţ fara TVA 3,094.25 RON
Preţ cu TVA 3,682.15 RON
494331-B21
HP BLc Cisco .5m Stacking Cbl Opt
Preţ fara TVA 405.45 RON
Preţ cu TVA 482.49 RON
494332-B21
HP BLc Cisco 1m Stacking Cbl Opt
Preţ fara TVA 810.91 RON
Preţ cu TVA 964.98 RON
494330-B21
HP BLc Cisco 3m Stacking Cbl Opt
Preţ fara TVA 1,173.68 RON
Preţ cu TVA 1,396.68 RON
448018-B21
HP BLc PCI Expansion Blade
Preţ fara TVA 3,578.42 RON
Preţ cu TVA 4,258.32 RON
440627-B21
HP Blc GbE2c LY 2/3 Fiber SFP Opt Kit
Preţ fara TVA 1,878.12 RON
Preţ cu TVA 2,234.97 RON
403621-B21
HP BLc Emulex LPe1105 FC HBA Opt Kit
Preţ fara TVA 2,859.51 RON
Preţ cu TVA 3,402.82 RON
456972-B21
HP BLc Emulex LPe1205 8Gb FC HBA Opt
Preţ fara TVA 3,857.26 RON
Preţ cu TVA 4,590.14 RON
443757-B21
HP BLc 10Gb LR XFP Opt Kit
Preţ fara TVA 2,010.67 RON
Preţ cu TVA 2,392.69 RON
447883-B21
HP BLc NC364m NIC Adapter Opt Kit
Preţ fara TVA 2,815.12 RON
Preţ cu TVA 3,350.00 RON
453246-B21
HP BLc NC382m NIC Adapter Opt Kit
Preţ fara TVA 1,118.43 RON
Preţ cu TVA 1,330.94 RON
467799-B21
HP BLc NC532m NIC Adapter Opt Kit
Preţ fara TVA 3,206.63 RON
Preţ cu TVA 3,815.90 RON
539857-B21
HP BLc NC542m 10GbE KR Dual Port Adptr
Preţ fara TVA 3,030.23 RON
Preţ cu TVA 3,605.97 RON
580151-B21
HP BLc NC551m DP FlexFabric Adptr Opt
Preţ fara TVA 3,734.44 RON
Preţ cu TVA 4,443.98 RON
610609-B21
HP BLc NC552m Flex-10GbE Dual Port Adptr
Preţ fara TVA 2,743.33 RON
Preţ cu TVA 3,264.56 RON
613431-B21
HP BLc NC553m DP FlexFabric Adptr Opt
Preţ fara TVA 3,684.50 RON
Preţ cu TVA 4,384.56 RON
431643-B21
HP BLc PCIe Mezz pass-thru Card
Preţ fara TVA 882.99 RON
Preţ cu TVA 1,050.75 RON
505958-B21
HP BLc QLogic 4X QDR IB Switch
Preţ fara TVA 45,240.01 RON
Preţ cu TVA 53,835.62 RON
505959-B21
HP BLc QLogic 4X QDR IB Mgmt Module
Preţ fara TVA 7,658.79 RON
Preţ cu TVA 9,113.96 RON
403619-B21
HP BLc QLogic QMH2462 FC HBA Opt Kit
Preţ fara TVA 2,859.51 RON
Preţ cu TVA 3,402.82 RON
451871-B21
HP BLc QLogic QMH2562 8Gb FC HBA Opt
Preţ fara TVA 3,857.26 RON
Preţ cu TVA 4,590.14 RON
721073-B21
HP BLc QSFP+ to 4x10G SFP+ AOC 10m Opt
Preţ fara TVA 6,934.34 RON
Preţ cu TVA 8,251.86 RON
721076-B21
HP BLc QSFP+ to 4x10G SFP+ AOC 15m Opt
Preţ fara TVA 8,667.21 RON
Preţ cu TVA 10,313.98 RON
721070-B21
HP BLc QSFP+ to 4x10G SFP+ AOC 7m Opt
Preţ fara TVA 7,226.55 RON
Preţ cu TVA 8,599.59 RON

Pagini