Sunteți în categoria Cisco IE 3000
Afișează 1 - 26 din 26 produse
GLC-ZX-SM-RGD
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Preţ fara TVA 1 852,27 €
Preţ cu TVA 10,493.83 RON
GLC-SX-MM-RGD
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Preţ fara TVA 2,167.61 RON
Preţ cu TVA 2,579.45 RON
GLC-LX-SM-RGD
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Preţ fara TVA 2,203.31 RON
Preţ cu TVA 2,621.94 RON
GLC-FE-100FX-RGD
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Preţ fara TVA 553.35 RON
Preţ cu TVA 658.49 RON
GLC-FE-100LX-RGD
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Preţ fara TVA 868.47 RON
Preţ cu TVA 1,033.48 RON
Spare Bumper Pack, IE 3000
Preţ fara TVA 29.76 RON
Preţ cu TVA 35.41 RON
Cisco IE 3000 4 port SFP expansion module
Preţ fara TVA 3,404.85 RON
Preţ cu TVA 4,051.77 RON
Cisco IE 3000 8 port SFP expansion module
Preţ fara TVA 2,827.12 RON
Preţ cu TVA 3,364.28 RON
Cisco IE 3000 IP SERVICES W/O CRYPTO WITH WEB BASED DEV MGR
Preţ fara TVA 30,059.89 RON
Preţ cu TVA 35,771.26 RON
Cisco IE 3000 IP SERVICES WITH WEB BASED DEV MGR
Preţ fara TVA 30,059.89 RON
Preţ cu TVA 35,771.26 RON
IEM-3000-8TM=
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 10/100
Preţ fara TVA 2,099.48 RON
Preţ cu TVA 2,498.38 RON
IEM-3000-8FM=
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 100FX
Preţ fara TVA 3,642.80 RON
Preţ cu TVA 4,334.93 RON
Cisco IE 3000 Expansion Module, 4 POE 10/100
Preţ fara TVA 3,018.22 RON
Preţ cu TVA 3,591.69 RON
Cisco IE 3000 Expansion Module, 4 POE 10/100 4 non-POE 10/10
Preţ fara TVA 4,225.52 RON
Preţ cu TVA 5,028.37 RON
IE-3000-4TC
Cisco IE 3000 Switch, 4 10/100 + 2 T/SFP
Preţ fara TVA 2,065.96 RON
Preţ cu TVA 2,458.50 RON
IE-3000-8TC
Cisco IE 3000 Switch, 8 10/100 + 2 T/SFP
Preţ fara TVA 6,266.49 RON
Preţ cu TVA 7,457.12 RON
PWR-IE3000-CNCT=
Spare power connector, IE 3000
Preţ fara TVA 50.27 RON
Preţ cu TVA 59.83 RON
Spare connector, IE3000 Power transformer
Preţ fara TVA 30.18 RON
Preţ cu TVA 35.92 RON
RPNL-IE3000=
Spare, IE 3000 Right Panel
Preţ fara TVA 40.09 RON
Preţ cu TVA 47.70 RON
Spare Din Rail Clip Pack, IE 3000
Preţ fara TVA 40.09 RON
Preţ cu TVA 47.70 RON
IE-3000-4TC-E
IE 3000 4-Port Base Switch w/ Layer 3
Preţ fara TVA 8,992.83 RON
Preţ cu TVA 10,701.47 RON
IE-3000-8TC-E
IE 3000 8-Port Base Switch w/ Layer 3
Preţ fara TVA 9,994.27 RON
Preţ cu TVA 11,893.18 RON
IE 3000 Compact Flash Spare for Layer 3 SKU
Preţ fara TVA 191.15 RON
Preţ cu TVA 227.47 RON
CF-IE3000=
IE 3000 Compact Flash Spare
Preţ fara TVA 191.15 RON
Preţ cu TVA 227.47 RON
PWR-IE65W-PC-AC=
PoE AC Input Power Module for IE3000/2000
Preţ fara TVA 1,554.84 RON
Preţ cu TVA 1,850.26 RON
POE DC Input Power Module for IE3000/2000
Preţ fara TVA 1,111.61 RON
Preţ cu TVA 1,322.81 RON