Sunteți în categoria Cisco 2500
Afișează 1 - 27 din 27 produse
GLC-EX-SMD=
1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
Preţ fara TVA 1 255,26 €
Preţ cu TVA 7,116.70 RON
1000BASE-ZX Gigabit Ethernet SFP (DOM)
Preţ fara TVA 18,223.40 RON
Preţ cu TVA 21,685.84 RON
GLC-ZX-SM-RGD=
1000BASE-ZX Single Mode RuggedSFP
Preţ fara TVA 8,859.86 RON
Preţ cu TVA 10,543.23 RON
GLC-SX-MM-RGD=
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP
Preţ fara TVA 1,107.51 RON
Preţ cu TVA 1,317.93 RON
GLC-LX-SM-RGD=
1000Mbps Single Mode Rugged SFP
Preţ fara TVA 2,204.91 RON
Preţ cu TVA 2,623.85 RON
GLC-FE-100FX-RGD=
100Base-FX Multi ModeRugged SFP
Preţ fara TVA 553.75 RON
Preţ cu TVA 658.97 RON
GLC-FE-100LX-RGD=
100Mbps Single Mode Rugged SFP
Preţ fara TVA 873.91 RON
Preţ cu TVA 1,039.96 RON
CGS-2520-16S-8PC
Cisco CGS2520 front/rear cabling w/2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Preţ fara TVA 13,340.00 RON
Preţ cu TVA 15,874.61 RON
Cisco CGS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Preţ fara TVA 13,659.21 RON
Preţ cu TVA 16,254.46 RON
CAB-CONSOLE-USB
Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
Preţ fara TVA 201.39 RON
Preţ cu TVA 239.65 RON
CAB-CONSOLE-RJ45
Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
Preţ fara TVA 201.39 RON
Preţ cu TVA 239.65 RON
PWR-RGD-LOW-DC
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Preţ fara TVA 1,403.03 RON
Preţ cu TVA 1,669.61 RON
Low DC (24/48VDC) Power Supply for CGR2010/CGS2520
Preţ fara TVA 1,360.16 RON
Preţ cu TVA 1,618.59 RON
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Preţ fara TVA 201.39 RON
Preţ cu TVA 239.65 RON
ETSI rack-mount kit for Cisco CGS 2520
Preţ fara TVA 457.37 RON
Preţ cu TVA 544.27 RON
Cisco GS 2520 IP SERVICES WITH EXPRESS SETUP
Preţ fara TVA 13,659.21 RON
Preţ cu TVA 16,254.46 RON
Hgh AC/DC(88-300VDC/85-264VAC) Pwr Supp CGR2010 and CGS2520
Preţ fara TVA 1,962.98 RON
Preţ cu TVA 2,335.95 RON
PWR-RGD-AC-DC
Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr Sup for CGR2010/CGS2520
Preţ fara TVA 1,409.51 RON
Preţ cu TVA 1,677.32 RON
Spare 19IN rack-mount kit for the CGS 2520
Preţ fara TVA 343.03 RON
Preţ cu TVA 408.20 RON
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Preţ fara TVA 151.03 RON
Preţ cu TVA 179.72 RON
23IN NEBS rack-mount kit for the CGS 2520
Preţ fara TVA 343.03 RON
Preţ cu TVA 408.20 RON
For China Only - Cisco CGS2520 /2GE, 16-SFP, 8-10/100 PoE
Preţ fara TVA 21,415.47 RON
Preţ cu TVA 25,484.41 RON
For China Only - Cisco CGS2520 w/2GE, 24-10/100 copper
Preţ fara TVA 22,325.45 RON
Preţ cu TVA 26,567.29 RON
For China Only - Hgh AC/DC (88-300VDC/85-264VAC) Pwr
Preţ fara TVA 3,192.07 RON
Preţ cu TVA 3,798.57 RON
SD Flash cover for Cisco CGS2520
Preţ fara TVA 114.34 RON
Preţ cu TVA 136.07 RON
MEM-SD-1GB-RGD=
SD Flash for Cisco CGS2520
Preţ fara TVA 1,824.72 RON
Preţ cu TVA 2,171.42 RON
Power Supply Blank for CGR2010 and CGS2520
Preţ fara TVA 100.19 RON
Preţ cu TVA 119.23 RON