Sunteți în categoria Catalyst 6500
Afișează 1 - 50 din 327 produse
SPA-1XCHSTM1/OC3=
1-port Channelized STM-1/OC-3c to DS0 Shared Port Adapter
Preţ fara TVA 25 200,00 €
Preţ cu TVA 141,869.25 RON
1-port OC192/STM64 POS/RPR XFP Optics
Preţ fara TVA 413,950.91 RON
Preţ cu TVA 492,601.58 RON
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Preţ fara TVA 3,295.05 RON
Preţ cu TVA 3,921.11 RON
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Preţ fara TVA 2,266.09 RON
Preţ cu TVA 2,696.64 RON
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Preţ fara TVA 18,095.57 RON
Preţ cu TVA 21,533.73 RON
GLC-FE-100EX
100BASE-EX SFP (40km)
Preţ fara TVA 1,189.72 RON
Preţ cu TVA 1,415.77 RON
GLC-FE-100EX=
100BASE-EX SFP (40km)
Preţ fara TVA 1,189.72 RON
Preţ cu TVA 1,415.77 RON
GLC-FE-100ZX
100BASE-ZX SFP (80km)
Preţ fara TVA 2,378.35 RON
Preţ cu TVA 2,830.24 RON
GLC-FE-100ZX=
100BASE-ZX SFP (80km)
Preţ fara TVA 2,389.37 RON
Preţ cu TVA 2,843.35 RON
Spare 10A AC Pwr Cord, left-angle (Australia)
Preţ fara TVA 182.14 RON
Preţ cu TVA 216.74 RON
10G Base LRM Xenpak
Preţ fara TVA 4,950.85 RON
Preţ cu TVA 5,891.51 RON
XENPAK-10GB-LRM=
10G Base LRM Xenpak
Preţ fara TVA 4,950.85 RON
Preţ cu TVA 5,891.51 RON
XENPAK-10GB-ER+
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Preţ fara TVA 3,784.69 RON
Preţ cu TVA 4,503.79 RON
10GBASE-ER XENPAK Module with DOM support
Preţ fara TVA 3,784.69 RON
Preţ cu TVA 4,503.79 RON
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Preţ fara TVA 13,246.43 RON
Preţ cu TVA 15,763.25 RON
XENPAK-10GB-LR+
10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support
Preţ fara TVA 13,246.43 RON
Preţ cu TVA 15,763.25 RON
XENPAK-10GB-ZR=
10GBASE-ZR XENPAK Module
Preţ fara TVA 52,985.72 RON
Preţ cu TVA 63,053.00 RON
XENPAK-10GB-ZR
10GBASE-ZR XENPAK Module
Preţ fara TVA 52,985.72 RON
Preţ cu TVA 63,053.00 RON
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Preţ fara TVA 3,373.11 RON
Preţ cu TVA 4,014.00 RON
1400W AC pwr/sup for CISCO7603 and Catalyst WS-C6503 chassis
Preţ fara TVA 3,373.11 RON
Preţ cu TVA 4,014.00 RON
WS-X6816-10G-2T
16 Port 10G with DFC4
Preţ fara TVA 144,939.59 RON
Preţ cu TVA 172,478.11 RON
16 Port 10G with DFC4
Preţ fara TVA 144,939.59 RON
Preţ cu TVA 172,478.11 RON
16 Port 10G with DFC4XL
Preţ fara TVA 190,232.91 RON
Preţ cu TVA 226,377.17 RON
16 Port 10G Ethernet Copper Module with DFC4XL
Preţ fara TVA 135,879.98 RON
Preţ cu TVA 161,697.17 RON
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Preţ fara TVA 21,743.07 RON
Preţ cu TVA 25,874.25 RON
1GB Mem for Sup720, Sup720-3B and MSFC2A
Preţ fara TVA 21,743.07 RON
Preţ cu TVA 25,874.25 RON
2-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Preţ fara TVA 99,348.22 RON
Preţ cu TVA 118,224.38 RON
SPA-2XT3/E3=
2-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Preţ fara TVA 29,804.47 RON
Preţ cu TVA 35,467.31 RON
256 MB Memory Module for Enhanced FlexWAN Module
Preţ fara TVA 11,921.79 RON
Preţ cu TVA 14,186.93 RON
256MB DDR, for xCEF720 (67xx and 68xx) interface mods, spare
Preţ fara TVA 10,871.53 RON
Preţ cu TVA 12,937.12 RON
PWR-2700-AC/4=
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Preţ fara TVA 9,934.82 RON
Preţ cu TVA 11,822.44 RON
PWR-2700-AC/4
2700W AC Power Supply for Cisco 7604/6504-E
Preţ fara TVA 9,934.82 RON
Preţ cu TVA 11,822.44 RON
2GB Memory for WS-SVC-NAM-1 and WS-SVC-NAM-2
Preţ fara TVA 11,302.04 RON
Preţ cu TVA 13,449.43 RON
4-port Channelized T3 to DS0 Shared Port Adapter
Preţ fara TVA 198,696.43 RON
Preţ cu TVA 236,448.76 RON
SPA-4XT3/E3=
4-port Clear Channel T3/E3 Shared Port Adapter
Preţ fara TVA 56,297.32 RON
Preţ cu TVA 66,993.81 RON
WS-CAC-4000W-INT=
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Preţ fara TVA 16,558.04 RON
Preţ cu TVA 19,704.06 RON
4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Preţ fara TVA 16,558.04 RON
Preţ cu TVA 19,704.06 RON
4000W DC PS for CISCO7609-S/CISCO7609/13, Cat6509/13 chassis
Preţ fara TVA 26,492.86 RON
Preţ cu TVA 31,526.50 RON
PWR-4000-DC=
4000W DC Pwr Supply for CISCO7609/13 and Cat 6509/13
Preţ fara TVA 26,492.86 RON
Preţ cu TVA 31,526.50 RON
Cat6500 48-port PoE 802.3af & ePoE 10/100/1000 CEF256...
Preţ fara TVA 63,412.55 RON
Preţ cu TVA 75,460.93 RON
4G DRAM Memory Total for Sup2T and Sup2TXL (2G + 2G) - UPGR
Preţ fara TVA 21,743.07 RON
Preţ cu TVA 25,874.25 RON
512MB DDR, for xCEF720 (67xx interface, DFC3A/DFC3B), Spare
Preţ fara TVA 21,743.07 RON
Preţ cu TVA 25,874.25 RON
MEM-CC-WAN-512M=
512MB memory for Enhanced FlexWAN Module
Preţ fara TVA 17,882.68 RON
Preţ cu TVA 21,280.39 RON
Catalyst 6500 E- VTT Modules
Preţ fara TVA 1,308.08 RON
Preţ cu TVA 1,556.62 RON
8-port Channelized T1/E1 to DS0 Shared Port Adapter
Preţ fara TVA 49,820.77 RON
Preţ cu TVA 59,286.71 RON
AC POWER CORD (ARGENTINA), SPARE
Preţ fara TVA 113.54 RON
Preţ cu TVA 135.11 RON
CAB-7513ACE=
AC POWER CORD (EUROPE)
Preţ fara TVA 82.79 RON
Preţ cu TVA 98.52 RON
CAB-7513ACI=
AC POWER CORD (ITALY)
Preţ fara TVA 82.79 RON
Preţ cu TVA 98.52 RON
AC POWER CORD (UK)
Preţ fara TVA 113.54 RON
Preţ cu TVA 135.11 RON
AC POWER CORD NORTH AMERICA
Preţ fara TVA 113.54 RON
Preţ cu TVA 135.11 RON

Pagini