Sunteți în categoria Catalyst 4500
Afișează 1 - 50 din 356 produse
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Preţ fara TVA 830,22 €
Preţ cu TVA 4,717.49 RON
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Preţ fara TVA 3,964.27 RON
Preţ cu TVA 4,717.49 RON
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,833.90 RON
Preţ cu TVA 27,172.34 RON
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Preţ fara TVA 3,325.77 RON
Preţ cu TVA 3,957.66 RON
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Preţ fara TVA 935.75 RON
Preţ cu TVA 1,113.54 RON
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Preţ fara TVA 1,026.62 RON
Preţ cu TVA 1,221.68 RON
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Preţ fara TVA 961.06 RON
Preţ cu TVA 1,143.66 RON
1000BASE-T GBIC
Preţ fara TVA 1,804.94 RON
Preţ cu TVA 2,147.88 RON
GLC-T
1000BASE-T SFP
Preţ fara TVA 864.27 RON
Preţ cu TVA 1,028.48 RON
WS-G5487
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Preţ fara TVA 13,353.20 RON
Preţ cu TVA 15,890.31 RON
GLC-FE-100BX-D
100BASE-BX10-D SFP
Preţ fara TVA 166.93 RON
Preţ cu TVA 198.65 RON
GLC-FE-100BX-U
100BASE-BX10-U SFP
Preţ fara TVA 908.15 RON
Preţ cu TVA 1,080.70 RON
GLC-FE-100FX
100BASE-FX SFP for FE port
Preţ fara TVA 483.04 RON
Preţ cu TVA 574.81 RON
GLC-FE-100LX
100BASE-LX SFP for FE port
Preţ fara TVA 768.24 RON
Preţ cu TVA 914.21 RON
24 units of GLC-FE-100FX
Preţ fara TVA 20,570.57 RON
Preţ cu TVA 24,478.97 RON
256 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE
Preţ fara TVA 9,144.07 RON
Preţ cu TVA 10,881.44 RON
4500 E- Chassis Power Supply Blank Cover Spare
Preţ fara TVA 229.20 RON
Preţ cu TVA 272.75 RON
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 64,003.69 RON
Preţ cu TVA 76,164.39 RON
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Preţ fara TVA 68,549.46 RON
Preţ cu TVA 81,573.85 RON
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Preţ fara TVA 50,285.20 RON
Preţ cu TVA 59,839.39 RON
4506E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Preţ fara TVA 68,573.33 RON
Preţ cu TVA 81,602.26 RON
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Preţ fara TVA 100,551.30 RON
Preţ cu TVA 119,656.05 RON
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 4200W PS
Preţ fara TVA 109,695.37 RON
Preţ cu TVA 130,537.48 RON
4506-E Chassis, two WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Preţ fara TVA 82,287.04 RON
Preţ cu TVA 97,921.58 RON
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 96,005.53 RON
Preţ cu TVA 114,246.58 RON
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 2800W PS
Preţ fara TVA 105,125.72 RON
Preţ cu TVA 125,099.61 RON
4507R+E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Preţ fara TVA 86,861.46 RON
Preţ cu TVA 103,365.14 RON
4507R+E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 114,288.89 RON
Preţ cu TVA 136,003.77 RON
4507R-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 100,575.17 RON
Preţ cu TVA 119,684.46 RON
4510-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6-E
Preţ fara TVA 137,146.66 RON
Preţ cu TVA 163,204.53 RON
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup7-E
Preţ fara TVA 150,860.37 RON
Preţ cu TVA 179,523.84 RON
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup8-E
Preţ fara TVA 150,860.37 RON
Preţ cu TVA 179,523.84 RON
48 Port GE SFP FTTx Module, BX-D SFPs mandatory
Preţ fara TVA 45,691.68 RON
Preţ cu TVA 54,373.10 RON
48 units of GLC-FE-100BX-D
Preţ fara TVA 41,599.53 RON
Preţ cu TVA 49,503.44 RON
48 units of GLC-FE-100FX
Preţ fara TVA 41,145.91 RON
Preţ cu TVA 48,963.63 RON
48 units of GLC-FE-100LX
Preţ fara TVA 59,429.27 RON
Preţ cu TVA 70,720.83 RON
48port FE SFP FTTH module, GLC-FE-100BX-D48 is required
Preţ fara TVA 15,977.05 RON
Preţ cu TVA 19,012.69 RON
512 DIM DRAM Factory Upgrade for Supervisor II-Plus- 10GE
Preţ fara TVA 9,144.07 RON
Preţ cu TVA 10,881.44 RON
512 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE and V-10GE
Preţ fara TVA 16,000.92 RON
Preţ cu TVA 19,041.10 RON
80 Port GE CSFP FTTx, 2BX-D CSFP bundle mandatory
Preţ fara TVA 31,977.97 RON
Preţ cu TVA 38,053.78 RON
80 Port GE CSFP FTTx, 2BX-D CSFP bundle mandatory
Preţ fara TVA 31,977.97 RON
Preţ cu TVA 38,053.78 RON
AS-3112 to IEC-C15 8ft Aus
Preţ fara TVA 181.45 RON
Preţ cu TVA 215.92 RON
AS-3112 to IEC-C19 14ft Aus
Preţ fara TVA 205.32 RON
Preţ cu TVA 244.34 RON

Pagini