Sunteți în categoria Catalyst 4500
Afișează 1 - 50 din 356 produse
GLC-BX-U
1000BASE-BX SFP, 1310NM
Preţ fara TVA 547,26 €
Preţ cu TVA 3,100.44 RON
GLC-BX-D
1000BASE-BX SFP, 1490NM
Preţ fara TVA 2,615.79 RON
Preţ cu TVA 3,112.79 RON
1000BASE-CWDM 1550 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1470 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1490 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1510 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1530 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1570 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1590 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Preţ fara TVA 22,766.29 RON
Preţ cu TVA 27,091.89 RON
WS-G5486
1000BASE-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)
Preţ fara TVA 3,315.92 RON
Preţ cu TVA 3,945.94 RON
GLC-LH-SMD
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Preţ fara TVA 1,992.84 RON
Preţ cu TVA 2,371.47 RON
WS-G5484
1000BASE-SX Short Wavelength GBIC (Multimode only)
Preţ fara TVA 1,023.58 RON
Preţ cu TVA 1,218.06 RON
GLC-SX-MMD
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
Preţ fara TVA 1,006.11 RON
Preţ cu TVA 1,197.27 RON
1000BASE-T GBIC
Preţ fara TVA 1,799.59 RON
Preţ cu TVA 2,141.52 RON
GLC-T
1000BASE-T SFP
Preţ fara TVA 905.46 RON
Preţ cu TVA 1,077.50 RON
WS-G5487
1000Base-ZX extended reach GBIC(singlemode)
Preţ fara TVA 13,313.66 RON
Preţ cu TVA 15,843.26 RON
GLC-FE-100BX-D
100BASE-BX10-D SFP
Preţ fara TVA 905.46 RON
Preţ cu TVA 1,077.50 RON
GLC-FE-100BX-U
100BASE-BX10-U SFP
Preţ fara TVA 905.46 RON
Preţ cu TVA 1,077.50 RON
GLC-FE-100FX
100BASE-FX SFP for FE port
Preţ fara TVA 503.03 RON
Preţ cu TVA 598.60 RON
GLC-FE-100LX
100BASE-LX SFP for FE port
Preţ fara TVA 804.87 RON
Preţ cu TVA 957.79 RON
24 units of GLC-FE-100FX
Preţ fara TVA 20,509.66 RON
Preţ cu TVA 24,406.49 RON
256 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE
Preţ fara TVA 9,116.99 RON
Preţ cu TVA 10,849.22 RON
4500 E- Chassis Power Supply Blank Cover Spare
Preţ fara TVA 228.52 RON
Preţ cu TVA 271.94 RON
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 63,814.18 RON
Preţ cu TVA 75,938.87 RON
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Preţ fara TVA 68,346.49 RON
Preţ cu TVA 81,332.32 RON
4503-E Chassis, One WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Preţ fara TVA 50,136.31 RON
Preţ cu TVA 59,662.21 RON
4506E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Preţ fara TVA 68,370.29 RON
Preţ cu TVA 81,360.65 RON
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 1300W PS
Preţ fara TVA 100,253.57 RON
Preţ cu TVA 119,301.75 RON
4506-E Chassis, Two WS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 4200W PS
Preţ fara TVA 109,370.56 RON
Preţ cu TVA 130,150.97 RON
4506-E Chassis, two WS-X4648-RJ45V+E, Sup7L-E, LAN Base
Preţ fara TVA 82,043.40 RON
Preţ cu TVA 97,631.64 RON
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 95,721.26 RON
Preţ cu TVA 113,908.30 RON
4506-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E, 2800W PS
Preţ fara TVA 104,814.45 RON
Preţ cu TVA 124,729.19 RON
4507R+E Chassis, 1 SUP7L-E, 2 WS-X4648-RJ45-E, LAN base
Preţ fara TVA 86,604.27 RON
Preţ cu TVA 103,059.08 RON
4507R+E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 113,950.48 RON
Preţ cu TVA 135,601.08 RON
4507R-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6L-E
Preţ fara TVA 100,277.38 RON
Preţ cu TVA 119,330.08 RON
4510-E Chassis, TwoWS-X4648-RJ45V+E, Sup6-E
Preţ fara TVA 136,740.58 RON
Preţ cu TVA 162,721.29 RON
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup7-E
Preţ fara TVA 150,413.69 RON
Preţ cu TVA 178,992.29 RON
4510R+E Chassis, Two WS-X4748-RJ45V+E, Sup8-E
Preţ fara TVA 150,413.69 RON
Preţ cu TVA 178,992.29 RON
48 Port GE SFP FTTx Module, BX-D SFPs mandatory
Preţ fara TVA 45,556.39 RON
Preţ cu TVA 54,212.10 RON
48 units of GLC-FE-100BX-D
Preţ fara TVA 41,476.36 RON
Preţ cu TVA 49,356.87 RON
48 units of GLC-FE-100FX
Preţ fara TVA 41,024.08 RON
Preţ cu TVA 48,818.65 RON
48 units of GLC-FE-100LX
Preţ fara TVA 59,253.30 RON
Preţ cu TVA 70,511.43 RON
48port FE SFP FTTH module, GLC-FE-100BX-D48 is required
Preţ fara TVA 15,929.74 RON
Preţ cu TVA 18,956.39 RON
512 DIM DRAM Factory Upgrade for Supervisor II-Plus- 10GE
Preţ fara TVA 9,116.99 RON
Preţ cu TVA 10,849.22 RON
512 DIMM DRAM for Supervisor II-Plus-10GE and V-10GE
Preţ fara TVA 15,953.54 RON
Preţ cu TVA 18,984.72 RON
80 Port GE CSFP FTTx, 2BX-D CSFP bundle mandatory
Preţ fara TVA 31,883.28 RON
Preţ cu TVA 37,941.11 RON
80 Port GE CSFP FTTx, 2BX-D CSFP bundle mandatory
Preţ fara TVA 31,883.28 RON
Preţ cu TVA 37,941.11 RON
AS-3112 to IEC-C15 8ft Aus
Preţ fara TVA 180.91 RON
Preţ cu TVA 215.28 RON
AS-3112 to IEC-C19 14ft Aus
Preţ fara TVA 204.72 RON
Preţ cu TVA 243.61 RON

Pagini