Sunteți în categoria Catalyst 3750
Afișează 1 - 50 din 66 produse
12 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Preţ fara TVA 1 020,00 €
Preţ cu TVA 5,742.33 RON
1300nm/1550nm WDM splitter cable
Preţ fara TVA 2,483.71 RON
Preţ cu TVA 2,955.61 RON
CWDM-CHASSIS-2=
2 Slot Chassis for CWDM Mux Plug in Modules
Preţ fara TVA 1,655.80 RON
Preţ cu TVA 1,970.41 RON
2-channels EWDM OADM Module
Preţ fara TVA 9,934.82 RON
Preţ cu TVA 11,822.44 RON
24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2
Preţ fara TVA 8,042.47 RON
Preţ cu TVA 9,570.54 RON
4-channels EWDM OADM Module
Preţ fara TVA 19,869.64 RON
Preţ cu TVA 23,644.88 RON
CWDM-OADM4-1=
4-channels CWDM OADM Module ( 1470, 1490, 1510, 1530)
Preţ fara TVA 13,246.43 RON
Preţ cu TVA 15,763.25 RON
CWDM-OADM4-2=
4-channels CWDM OADM Module ( 1550, 1570, 1590, 16100)
Preţ fara TVA 13,246.43 RON
Preţ cu TVA 15,763.25 RON
CWDM-MUX8A=
8-channels CWDM MUX/DEMUX Module
Preţ fara TVA 26,492.86 RON
Preţ cu TVA 31,526.50 RON
8-channels EWDM MUX/DEMUX Module
Preţ fara TVA 39,739.29 RON
Preţ cu TVA 47,289.75 RON
Catalyst 3750 12 SFP DC powered + IPB Image
Preţ fara TVA 44,839.16 RON
Preţ cu TVA 53,358.60 RON
WS-C3750G-12S-S
Catalyst 3750 12 SFP + IPB Image
Preţ fara TVA 17,305.51 RON
Preţ cu TVA 20,593.56 RON
WS-C3750G-12S-E
Catalyst 3750 12 SFP + IPS Image
Preţ fara TVA 59,788.70 RON
Preţ cu TVA 71,148.56 RON
WS-C3750G-24T-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T + IPS Image
Preţ fara TVA 45,089.90 RON
Preţ cu TVA 53,656.98 RON
WS-C3750G-24PS-S
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Preţ fara TVA 38,953.96 RON
Preţ cu TVA 46,355.22 RON
WS-C3750G-24PS-E
Catalyst 3750 24 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Preţ fara TVA 58,880.38 RON
Preţ cu TVA 70,067.65 RON
WS-C3750G-24TS-S1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPB Image; 1RU
Preţ fara TVA 17,314.98 RON
Preţ cu TVA 20,604.82 RON
WS-C3750G-24TS-E1U
Catalyst 3750 24 10/100/1000 + 4 SFP + IPS Image; 1RU
Preţ fara TVA 54,807.10 RON
Preţ cu TVA 65,220.45 RON
WS-C3750G-48TS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPB Image
Preţ fara TVA 69,751.91 RON
Preţ cu TVA 83,004.77 RON
WS-C3750G-48TS-E
Catalyst 3750 48 10/100/1000T + 4 SFP + IPS Image
Preţ fara TVA 109,609.47 RON
Preţ cu TVA 130,435.27 RON
WS-C3750G-48PS-S
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPB Image
Preţ fara TVA 77,453.76 RON
Preţ cu TVA 92,169.98 RON
Catalyst 3750 48 10/100/1000T PoE + 4 SFP + IPS Image
Preţ fara TVA 117,311.32 RON
Preţ cu TVA 139,600.47 RON
Catalyst 3750G-24PD-S and 4x LAP1142N Bundle, A Reg Domain
Preţ fara TVA 52,971.52 RON
Preţ cu TVA 63,036.11 RON
WS-C3750V2-24TS-E
Catalyst 3750V2 24 10/100 + 2 SFP Enhanced Image
Preţ fara TVA 21,199.96 RON
Preţ cu TVA 25,227.96 RON
WS-C3750V2-24TS-S
Catalyst 3750V2 24 10/100 + 2 SFP Standard Image
Preţ fara TVA 14,138.67 RON
Preţ cu TVA 16,825.02 RON
WS-C3750V2-24PS-S
Catalyst 3750V2 24 10/100 PoE + 2 SFP Standard Image
Preţ fara TVA 16,712.26 RON
Preţ cu TVA 19,887.59 RON
WS-C3750V2-24PS-E
Catalyst 3750V2 24 10/100 PoE + 2 SFP Enhanced Image
Preţ fara TVA 24,095.25 RON
Preţ cu TVA 28,673.35 RON
WS-C3750V2-24FS-S
Catalyst 3750V2 24 100BASE-FX ports + 2 SFP Standard Image
Preţ fara TVA 29,258.52 RON
Preţ cu TVA 34,817.64 RON
WS-C3750V2-48TS-E
Catalyst 3750V2 48 10/100 + 4 SFP Enhanced Image
Preţ fara TVA 32,137.73 RON
Preţ cu TVA 38,243.90 RON
WS-C3750V2-48TS-S
Catalyst 3750V2 48 10/100 + 4 SFP Standard Image
Preţ fara TVA 24,754.74 RON
Preţ cu TVA 29,458.14 RON
WS-C3750V2-48PS-S
Catalyst 3750V2 48 10/100 PoE + 4 SFP Standard Image
Preţ fara TVA 30,545.32 RON
Preţ cu TVA 36,348.93 RON
WS-C3750V2-48PS-E
Catalyst 3750V2 48 10/100 PoE + 4 SFP Enhanced Image
Preţ fara TVA 36,963.21 RON
Preţ cu TVA 43,986.22 RON
CAB-STACK-1M=
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Preţ fara TVA 643.40 RON
Preţ cu TVA 765.64 RON
CAB-STACK-1M
Cisco StackWise 1M Stacking Cable
Preţ fara TVA 321.70 RON
Preţ cu TVA 382.82 RON
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Preţ fara TVA 482.55 RON
Preţ cu TVA 574.23 RON
CAB-STACK-1M-NH=
Cisco StackWise 1M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Preţ fara TVA 804.25 RON
Preţ cu TVA 957.05 RON
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Preţ fara TVA 643.40 RON
Preţ cu TVA 765.64 RON
CAB-STACK-3M=
Cisco StackWise 3M Stacking Cable
Preţ fara TVA 965.10 RON
Preţ cu TVA 1,148.47 RON
CAB-STACK-3M-NH=
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Preţ fara TVA 1,125.95 RON
Preţ cu TVA 1,339.88 RON
Cisco StackWise 3M Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Preţ fara TVA 804.25 RON
Preţ cu TVA 957.05 RON
CAB-STACK-50CM=
Cisco StackWise 50CM Stacking Cable
Preţ fara TVA 199.97 RON
Preţ cu TVA 237.97 RON
CAB-STACK-50CM-NH=
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Preţ fara TVA 482.55 RON
Preţ cu TVA 574.23 RON
Cisco StackWise 50CM Non-Halogen Lead Free Stacking Cable
Preţ fara TVA 160.85 RON
Preţ cu TVA 191.41 RON
EWDM Optical Amplifier
Preţ fara TVA 54,352.94 RON
Preţ cu TVA 64,679.99 RON
CD-3750G-EMI=
Enhanced Multilayer Image upgrade for 24-port 3750 GE models
Preţ fara TVA 12,851.87 RON
Preţ cu TVA 15,293.73 RON
Enhanced Multilayer Image upgrade for 3750 FE models
Preţ fara TVA 6,417.89 RON
Preţ cu TVA 7,637.29 RON
CD-3750-EMI=
Enhanced Multilayer Image upgrade for 3750 FE models
Preţ fara TVA 6,417.89 RON
Preţ cu TVA 7,637.29 RON
CD-3750G-48EMI=
Enhanced Multilayer Image upgrade for 48-port 3750 GE models
Preţ fara TVA 25,719.83 RON
Preţ cu TVA 30,606.60 RON
CWDM-OADM1-1470=
Dual single channel OADM Module ( 1470nm)
Preţ fara TVA 6,623.21 RON
Preţ cu TVA 7,881.63 RON
CWDM-OADM1-1490=
Dual single channel OADM Module ( 1490nm)
Preţ fara TVA 6,623.21 RON
Preţ cu TVA 7,881.63 RON

Pagini